1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (1) Hebben (6)

Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.

Prijsontwikkeling

Kenmerken

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
4
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

26 oktober 2009, laatste update op 26 oktober 2009, 9.012 views Rapporteer
+1

Zaterdag 24 oktober de LE40B550 gekocht voor ongeveer 595 euro bij de office centre bij ons in de buurt.
Ik was al langer van plan om een LCD tv te kopen voor maximaal 600 euro, en had dus ook al een aantal modellen vergeleken vond het erg moeilijk om een keuze te maken want ik kon bij elke tv binnen mijn budget wel een nadeel bedenken. Bij deze tv was het erg onduidelijk of hij nou wel of niet 100hz is, volgens Bol.com niet en ook hier op tweakers stond niets over 100hz, maar volgens office centre en wehkamp is hij wel 100hz. Ik ben gewoon eens bij de office centre gaan kijken want ik wist toevallig dat ze daar ook een LE40B650 hadden staan en zo kon ik goed vergelijken.
Op beide tv's draaide hetzelfde promotie filmpje en ik zag geen verschil...

Pluspunten

  • Goede prijs kwaliteit verhouding, helemaal na het aanpassen van de firmware zodat hd content kan worden gekeken vanaf een usb apparaat.
  • Goed kleurcontrast en erg helder beeld op korte afstand zelfs te helder voor mij.
  • Tv start redelijk snel en heeft een vlot en duidelijk menu.
  • 4x hdmi ook 1 poort aan de zijkant.
  • Erg scherp ook vanaf kleine afstand mijn gamecube emulator draait super smash melee natuurlijk op lage resolutie maar ook hier was het beeld op full-screen nog prima.

Minpunten

  • Grote afstandsbediening.
  • De buitenrand is glimmend, als de tv erg licht staat zie je soms een kleine reflectie in deze rand maar dit ervaar ik niet als storend. Je ziet het vooral als je dichtbij zit.
  • Jammer dat er geen DVI connector is maar voor deze prijs is dat ook niet gek.
  • Aanraak gevoelige knoppen, dit vind ik een zeer irritante feature helemaal op de glimmende buitenrand, je hebt meteen vlekken op de rand en zie in het donker maar eens het juiste knopje te vinden, gelukkig is de afstandsbediening ondanks zijn grote wel goed te bedienen en fijn ingedeeld zodat je ook op gevoel meestal wel het juiste knopje indrukt.

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
Lees alle reviews