Hoofdcategorieën

Nox Media

T.net ID: 168643
ATX, mATX, 0W, Closed, Zwart

Specificaties

 Merk en Type
MerkNox
TypeMedia
Form FactorATX, mATX
Behuizing Voeding0W
MaterialenAluminium
Behuizing PanelClosed
KleurenZwart
Behuizing Bay5x 3.5", 2x 5.25"

Productreviews

De Nox Media werd door 5 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als ruim voldoende beoordeelden. De vormgeving werd het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de installatiegemak.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling5Beoordeling: goed
Bouwkwaliteit5Beoordeling: voldoende
Inbouwmogelijkheden5Beoordeling: voldoende
Koelingsmogelijkheden5Beoordeling: goed
Vormgeving5Beoordeling: goed
  # Gemiddelde
Installatiegemak5Beoordeling: slecht
Modbaarheid0Beoordeling: geen
Kwaliteit voeding0Beoordeling: geen
Prijs5Beoordeling: goed

Reviews van bezoekers

De twee meest gewaardeerde reviews staan hieronder.
Bekijk alle reviews op waardering of chronologisch.

Review door ReVision - vrijdag 22 februari 2008 10:02
4
Algemene beoordeling Beoordeling: goed Bouwkwaliteit Beoordeling: goed Inbouwmogelijkheden Beoordeling: voldoende
Koelingsmogelijkheden Beoordeling: goed Vormgeving Beoordeling: goed Installatiegemak Beoordeling: slecht
Modbaarheid Beoordeling: geen Kwaliteit voeding Beoordeling: geen Prijs Beoordeling: goed
Nadat ik al alle hardware binnenhad voor mijn toekomstige HTPC, was het wachten op de levering van de NOX MEDIA Case. Eenmaal aangekomen ben ik gelijk gretig aan de slag gegaan en heb ik de case uit de verpakking gehaald.
Op eerste gezicht
Ondanks dat ik al reviews en foto´s op het internet had gezien, was ik toch nog verbaasd hoe mooi de case eruit zag. De case is volledig (op achterkant na) in de zwarte lak gezet. Het heeft een glansachtige laag waardoor het er allemaal heel strak uitziet, en goed tussen mijn Hometheater spul past.
Installatie
De installatie was alles behalve gemakkelijk, omdat de kast maar een beperkte grote heeft was er weinig speel ruimte voor het plaatsen van onderdelen.
Als eerst heb ik...
Negatieve eigenschappen:

Installatie

Positieve eigenschappen:

Vormgeving en afwerking
Formaat (full-atx)
Prijs

Review door primusz - donderdag 10 januari 2008 12:38
3
Algemene beoordeling Beoordeling: voldoende Bouwkwaliteit Beoordeling: slecht Inbouwmogelijkheden Beoordeling: voldoende
Koelingsmogelijkheden Beoordeling: goed Vormgeving Beoordeling: zeer goed Installatiegemak Beoordeling: zeer slecht
Modbaarheid Beoordeling: geen Kwaliteit voeding Beoordeling: geen Prijs Beoordeling: voldoende
http://www.pcstation.pt/images/NOX%20Media%20Black.jpg
Ik heb deze kast aangeschaft voor een HTPC die ik zo goedkoop wou houden.
Deze kast is een van de goedkoopste HTPC behuizingen en ziet er (vind ik) ook nog eens goed uit.
De kast heeft ruimte voor:
2x 3,5" (1x extern)
2x 5,25" (extern)
Een fullATX moederbord (!)
Omdat de voeding aan de voorkant is gepositioneerd pastin de kast zelf een FullATX moederbord wat vrij uniek is voor HTPC behuizingen geloof ik.
Inbouwen van het moederbord gaat nog makkelijk maar zodra je de voeding en je HDD/DVD drives wil inbouwen begint het moeilijker te worden. Hiervoor moet je namelijk het hele front demonteren wat met plastic clipjes vast zit waar je amper bij kunt komen. Vervolgens kun je DVD speler erin schuiven met onhandige toolless stripjes, hierdoor kun je de dvd speler niet helemaal goed vastklikken en het toolless idee is ook onzin omdat je je hele kast uit elkaar moet halen om erbij te kunnen..
De harde schijf heb ik in een silencer dus hiervoor geld hetzelfde. De 3,5" bay is wel goed bereikbaar.
Dan komt de voeding: omdat deze aan de voorkant is geplaatst loopt er door de kast een verlengstukje van de achterkant naar de voorkant. Dit verlengstukje heeft een...
Negatieve eigenschappen:

- Installatie erg moeilijk
- Bouwkwaliteit matig

Positieve eigenschappen:

+ Uiterlijk
+ Goedkoop
+ FullATX + ruimte voor koeling

Vraag & Aanbod

Er zijn geen advertenties in vraag & aanbod van dit product aanwezig.

Advertentie plaatsen

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: