Hoofdcategorieën

Asus V3-M2A690G

SKU: 90PBA7AA210000AGCUZ, EAN: 4719543598474, T.net ID: 153288
AM2, 690G, PCI-e, Zilver, Zwart

Verzend- en betaalmethode

Prijzen

Prijsvergelijking van 4 shops
+/- Shop Prijs Totaal lev.tijd Plaats Update
Beoordeling: voldoendedeeplinkEmpc€ 97,38
€ 105,88

Kostenoverzicht voor Empc

BeschrijvingKosten
Asus V3-M2A690G€ 97,38
Pakketpost€ 0,-
Vooruitbetalen€ 8,50
Totaal€ 105,88
Levertijd onbekendDronten15-11 edit
Beoordeling: goeddeeplinkAzerty Hardware€ 96,41
€ 106,39

Kostenoverzicht voor Azerty Hardware

BeschrijvingKosten
Asus V3-M2A690G€ 96,41
Pakketpost€ 9,98
Vooruitbetalen€ 0,-
Totaal€ 106,39
Levering verwacht binnen 3 dagenRaalte18-11 edit
Beoordeling: voldoendedeeplinkMax ICT€ 98,42
€ 110,92

Kostenoverzicht voor Max ICT

BeschrijvingKosten
Asus V3-M2A690G€ 98,42
Verzenden bij order onder de 100 euro€ 12,50
Vooruitbetalen€ 0,-
Totaal€ 110,92
Levertijd onbekendTilburg15-11 edit
Beoordeling: voldoendedeeplinkMisco Nederland B.V.€ 127,27
€ 132,26

Kostenoverzicht voor Misco Nederland B.V.

BeschrijvingKosten
Asus V3-M2A690G€ 127,27
Pakketpost€ 4,99
Vooruitbetalen€ 0,-
Totaal€ 132,26
-Amstelveen18-11 edit


Historie van laagste en goedkoopste prijsvergelijking van Asus V3-M2A690G

Specificaties

 Merk en Type
MerkAsus
TypeV3-M2A690G
KleurenZilver, Zwart
 Technische Specificaties
SocketAM2
Moederbord ChipsetAMD 690G
Card Interface (Video)PCI-e 16x
 Verkoopstatus
KleurenZilver, Zwart

Productreviews

De Asus V3-M2A690G werd door 2 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als zeer goed beoordeelden. De featureset en prijs werden het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de betrouwbaarheid, bouwkwaliteit en vormgeving.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling2Beoordeling: goed
Featureset2Beoordeling: zeer goed
Prestaties2Beoordeling: goed
Betrouwbaarheid2Beoordeling: goed
Bouwkwaliteit2Beoordeling: goed
  # Gemiddelde
Vormgeving2Beoordeling: goed
Inbouwmogelijkheden2Beoordeling: zeer goed
Geluidsproductie2Beoordeling: zeer goed
Prijs2Beoordeling: zeer goed

Reviews van bezoekers

De twee meest gewaardeerde reviews staan hieronder.
Bekijk alle reviews op waardering of chronologisch.

Review door Kahlan - vrijdag 1 februari 2008 13:06
4
Algemene beoordeling Beoordeling: goed Featureset Beoordeling: zeer goed Prestaties Beoordeling: goed
Betrouwbaarheid Beoordeling: goed Bouwkwaliteit Beoordeling: goed Vormgeving Beoordeling: goed
Inbouwmogelijkheden Beoordeling: zeer goed Geluidsproductie Beoordeling: zeer laag Prijs Beoordeling: zeer goed
Ik heb sinds een paar weken deze barebone in huis. Samen met 2 GB geheugen, een 4000+ AMD64X2 en een (Samsung) 500 GB harddisk was het nog (net) geen 250 euro; een koopje dus.
Voor dat geld haal je een heel degelijke en stille machine in huis. De enige lawaai-factor is de DVD+RW brander die ik nog had liggen; dat is net een vliegtuig :)
De installatie was letterlijk een werkje van 10 minuten; de kast losschroeven, de memorybankjes plaatsen, de CPU plaatsen, het monster van een boxed cooler erbovenop klikken, en de harddisk en DVD brander plaatsen. Wel jammer is dat ze 1x een SATA kabel bijleveren, en er 1x een SATA voeding beschikbaar is.
Gelukkig was mijn brander nog gewoon voorzien van een IDE aansluiting, anders had ik direct al een probleem gehad. Ook moet ik nageven dat ik niet een documentatie heb kunnen vinden welk setje memorybank ik nu eigenlijk nodig had; ik heb gegokt dat ik de twee zwarte moest gebruiken, en dat bleek te werken.
De kast ziet er sober en degelijk uit, precies zoals ik het zou willen. Jammer is wel dat omdat er slechts 2 5.25" bays zijn de drive niet gekanteld gemonteerd kan worden; ik zou de kast graag liggend geplaatst hebben.
De USB aansluitingen zijn voldoende aanwezig; ongeveer 6x zoveel...
Negatieve eigenschappen:

slechts 1 SATA kabel en power aansluiting

Positieve eigenschappen:

Snel
Featureset
eenvoudige installatie
degelijk
rustig voor de ogen
prijs/kwaliteit verhouding

Review door Xsuckx - maandag 16 juli 2007 09:03
Algemene beoordeling Beoordeling: zeer goed Featureset Beoordeling: zeer goed Prestaties Beoordeling: zeer goed
Betrouwbaarheid Beoordeling: goed Bouwkwaliteit Beoordeling: goed Vormgeving Beoordeling: goed
Inbouwmogelijkheden Beoordeling: goed Geluidsproductie Beoordeling: laag Prijs Beoordeling: zeer goed
Featureset
De featureset van deze barebone is fantastisch. Gebaseerd op de AMD 690G / SB600 combo biedt dit systeem PCIe x16, 2x PCI, PCIe x1, 4x DDR2, Gbit LAN, 4x SATA, 1x PATA, Radeon X1250-graphics (zeer geschikt voor Aero en HTPC), HDMI, DVI, d-Sub, Surround View (maximaal drie schermen met een extra ATi videokaart) en FireWire.
Een klein minpuntje hier is dat de voedingsstekkers niet afgestemd zijn op de ATA-aansluitingen. 1x S-ATA en 4x P-ATA voedingsconnectors corresponderen slecht met de data-aansluitingen op het moederbord (probleem opgelost d.m.v. verloopstukje).
Prestaties
De chipset en southbrigde presteren naar verwachting en de geïntegreerde X1250-graphics draait de Aero interface van Vista 64-bit soepel.
Stabiliteit...
Negatieve eigenschappen:

BIOS-update nodig (erg makkelijk te installeren).

Positieve eigenschappen:

Complete featureset
Relatief snelle integrated graphics (Aero)
Goede prestaties voor HD, USB etc.
Stil en compact
Goede bouwkwaliteit
Relatief lage prijs

Vraag & Aanbod

Er zijn geen advertenties in vraag & aanbod van dit product aanwezig.

Advertentie plaatsen

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: