Hoofdcategorieën
Device Settings

Poll

Bij welke mobiele telefoonprovider zit jij?

T-Mobile
21,3%
Vodafone
21,0%
KPN
18,3%
Orange
11,4%
Telfort
10,8%
'k Heb geen mobieltje
7,1%
Anders...
3,2%
Ik snap het niet
2,9%
Debitel
2,9%
Tele2
0,9%

Aantal stemmen: 19.414. Deelname gesloten op 06-10-2003 23:20. Stemmen is niet meer mogelijk.


Reacties

«  1  2  3  4  5  6  »

Listig. Als je Debitel hebt, kun je nog bij een bepaald netwerk zitten (KPN/Vodafone). Debitel is dan je Service Provider, meer niet. :)

Kortom, stemmen op welke telefoonaanbieder je hebt.....
Er wordt niet gevraagd naar je netwerk provider ;)

Eh?
Bij welke mobiele telefoonprovider zit jij?
Provider dus.

Dutchtone EN Orange in de lijst ????
Dat is een beetje dubbel op :P (is hetzelfde voor diegenen die dat niet weten)

Libertel staat er toch ook niet tussen ;)

Ok, aangezien pollopties verwijderen niet kan staat er nu een onzinoptie bij :P. En voor de statsfreaks, bij Orange mogen twee stemmen opgeteld worden van mensen die zonder het te weten op "ik snap het niet" hebben geklikt :+.

Dan trash je de hele poll toch, geen hond die het merkt :)

Ik maak in december al drie jaar gebruik van Vodafone (voorheen Libertel), en ik ben er blij mee :). De landelijke dekking is zelfs in de uithoeken van Limburg (Bosschenhuizen en omgeving :+) een stuk beter dan Telfort, KPN en Orange. Ik betaal nu ongeveer tien euro per maand met daarbij dertig belminuten, en meer heb ik niet nodig. De duurste telefoonrekeking die ik had was nog geen vijftien euro :o.

ja, maar ik heb het ook andersom meegemaakt, dan vodafone minder berijk had dan kpn.

Ik gebruik zelf nu trouwens t-mobile preypaid, omdat dat voor mij de gunstigste is, ik bel bijna nooit, bij kpn al 2 x 15 ¤ weggegooid :(

(moet zeggen was wel een vriendelijke en snelle klantenservice via de mail, zelf toen ik een unlock code aanvroeg).

Dutchtone/Orange is op dit moment erg prettig. Ken zat (oudere) mensen die een mobiel hebben (oud model van hun kinderen :) ) die dat ding alleen voor "in nood gevallen" (pech met de auto) hebben. Zo'n pre-paid van Orange is je leven lang houdbaar. Dus geen ¤'s meer weggooien.

Qua bereikbaarheid merk ik weinig verschil. Privé heb ik Orange, en voor m'n werk KPN en/of Libertel (zelfde toestellen). Soms ben je met de ene provider wel bereikbaar en met de andere minder en andersom. In de randstad heb ik weinig klachten.

Service van Orange is okee. Nieuwe simkaart (met m'n oude nummer) binnen 5 werkdagen gekregen.

Maar snap niet zo wat deze pol voor de Tweakers interessant is. :?

Zo'n pre-paid van Orange is je leven lang houdbaar. Dus geen ¤'s meer weggooien.
Was eerst met dutchtone wel zo, toen moest je elk half jaar ¤20,- beltegoed kopen.


Alleen met Breezersletten als vriendinnen kom je aan de 50 euro.

Mijn vrienden zijn of bereikbaar via ICQ of ik fiets naar ze toe en haal tegelijkertijd een biertje.

mijn rek zit standaard op >¤100.


en ik ken maar 1 breezah sletje als vriendin.

gaan de zaken zo goed dan? ;)

Ik kan je anders wel een paar plekken aanwijzen waar je met Vodafone echt niet kan bellen!

MEt T-Mobile en KPN kun je daar wel weer prima bellen!

Libertel/Vodafone is anders de enigste provider die gebruik mag maken (en maakt) van de steunzenders van KPN. Alle anderen moeten hun eigen steunzenders plaatsen. Gevolg is wel dat Vodafone en KPN sinds jaar en dag een vergelijkbaar dekkingsgebeid hebben.

Orange (Free) hier. Zo'n bundel is erg handig en ik heb geen klachten over het bereik (omg. Tilburg)

Yep heb ook orange free 40 zeer tevreden over het bereik

Maar het beste is toch wel dat je geld in je bundel stort ook echt overal voor kan gebruiken dus ook voor bellen en sms in het buitenland

En ze hebben NIET zo als een paar andere providers sms uit een aantal landen geblokt :)

b.v. was in Noorwegen van de zomer en kon geen smsjes ontvangen van vrienden daar en bellen met hun gsm daar naar mijn NL nummer vinden ze niet tof om ff een afspraak te maken :(

hier in nl trouwens ook sms onderandere uit .no naar T-mobile, ze willen geld zien, snap ik geen klote van want denk dat er net zo veel heen gaan als dat er terug komen

Ik mis Proximus / Mobistar / Orange. :+

Orange staat er toch echt bij hoor ;)

LET OP!!!

mobistar is eigendom van orange!!!
en Base dacht ik is van KPN??? ofwel een aparte provider...

Worden onze hooggeachte zuiderburen weer gediscrimineerd.. Voor deze mensen: stem 'ik snap het niet' :)

Ik mis Ben :P

jaja Ben nog steeds een heuze Ben fan :P

Ben niet van T mobile..

BASE ontbreekt ook (was vroeger Orange in België)

En "ik snap het niet" zal voor flauwe mensen als Marlibia en zeekoe zijn... kom op Ab Normaal is nog grappiger.

... de (oude) stripboeken van ab normaal zijn gruwlijk..

het commerciele aftreksel is nix..

Ik heb op dit moment zelf KPN prepaid, maar dat is simpelweg omdat we ergens nog een simkaart hadden liggen en ik er een nodig had.

De goedkoopste pre-paid is iig die van Tele2! Ze maken gebuik van het telfort netwerk en zijn stukken goedkoper dan de rest. Alleen jammer dat ze geen mooie telefoons bij hun pre-paids aanbieden maar zich meer richten op de goedkope beller die goedkope telefoontjes wil. (nokia 3310 met ¤10 beltegoed van tele2 voor ¤49(Zeeman))

Interresanter lijkt mij welk merk gsm de tweaker heeft.. Kijken of de nokia's hier ook zo populair zijn. :)

Wauw, ik dacht dat ik inmiddels de enige was die geen mobieltje heeft... :)

Persoonlijk vind ik mobieltjes erg irritant, maar dat zal wel aan de asociale gebruikers liggen: mensen die het in de bios niet uitzetten en dan tijdens de film gaan bellen, of mensen die een zeer storend en hard muziekje hebben, of die midden op straat staan schreeuwen zodat de hele stad het kan horen...

Mijn filosofie is heel eenvoudig: als ik thuis ben kan men mij op mijn vaste telefoon bereiken, en als ik niet thuis ben wil ik niet gestoord worden, want ik heb dan blijkbaar iets anders te doen...

Mijn filosofie is dat ik niet thuis wil zitten wachten op mensen die mij bellen. Het is handiger als ze mij onderweg kunnen bereiken.

Asociaal doen hoeft echt niet, je kunt je telefoon altijd wel op 'stil' zetten, of helemaal uit (in bijv. ziekenhuizen). De asociale mensen zijn toch met alles asociaal, daar veranderd een telefoon helemaal niets aan.

Precies. En bovendien:
als ik thuis ben kan men mij op mijn vaste telefoon bereiken, en als ik niet thuis ben wil ik niet gestoord worden, want ik heb dan blijkbaar iets anders te doen...
Die snap ik nog steeds niet. Heb ik vaker gehoord. Wat is de samenhang tussen het niet thuis zijn en het niet gestoord willen worden??? Als ik bijv. onderweg ben zou ik graag door een kennis gebeld willen worden om die avond een biertje te pakken. Zou ik anders toch mooi hebben gemist! En als je dan niet wil worden gestoord, zet je hem toch gewoon UIT!

Maar nog veel belangrijker: Mobieltjes kunnen levensredders zijn. Alleen daarom al wil ik er één bij me hebben.

Die snap ik nog steeds niet. Heb ik vaker gehoord. Wat is de samenhang tussen het niet thuis zijn en het niet gestoord willen worden???
Gewoon, als ik uit ben, dan ben ik iets aan het doen. Wat het ook is, ik ben dáár mee bezig, en ik wil dus niet gebeld worden. Als iemand mij niet kan bereiken dan heeft-ie gewoon pech.
Ik begrijp ook niet hoe het kan dat we tot pakweg 7-8 jaar geleden met z'n allen nooit een mobieltje hebben gehad, en nu ineens niemand meer zonder kan... :?

Mensen kunnen wel zonder, maar willen dat niet. Zeker toen de rage op gang kwam, toen zag je dat iedereen een mobieltje wilde hebben om stoer te kunnen zijn.
Een mobieltje is meer een pats object dan dat het echt nut heeft.
Ik heb er zelf wel een, maar meer omdat het handig kan zijn, bijvoorbeeld als je ergens afspreekt en je trein heeft vertraging.
Maar meestal ligt hij in me tas onderin op alleen trillen en merk ik na een week dat of mijn accu leeg is, of dat ik gebeld ben ;)

ps ik heb geen nokia... :+

Ik begrijp ook niet dat bijna niemand 20 jaar geleden een computer had, en nu kunnen we niet meer zonder.
Ik begrijp ook niet dat bijna niemand 100 jaar geleden een auto had, en nu kunnen we niet meer zonder.

Zou het misschien komen door vooruitgang? :?

Zou het misschien komen door vooruitgang?
Nee, er is een wezenlijk verschil. Computers en auto's hebben werkelijk enige nut, men kan heel snel gegevens verwerken, wat zeer gunstig is voor de economie en de wetenschap, en door de auto kunnen mensen zich sneller en verder verplaatsen, wat ook een positieve invloed kan hebben.

Aan de andere kant zie ik de nut van mobieltjes niet echt... okee, in het bedrijfsleven kunnen ze echt handig zijn, maar voor particulier gebruik zijn ze volgens mij gewoon gadgets, niets meer of minder dan bijv. een GameBoy... leuk om te hebben maar in de meeste gevallen niet essentiëel...

Jemig man.. de wereld drijft bijna op communicatie.. Volgens mij zijn er al genoeg voorbeelden gegeven. Maar daar reageer je niet op. Iedereen kan zonder computer. Iedereen kan zonder auto en iedereen kan zonder mobieltje. Het is alleen verdomd gemakkelijk en maakt het leven een stuk gemakkelijker. En zoals eerder gezegd: dat ding kan UIT!

* 786562 boesOne
Wel gehad, iemand die zijn overtollige postbankfoon aan me gaf. Weleens gebruikt, maar nu is het prepaid krediet verlopen.. [belachelijk !] ..

maarre ik mis hem eigenlijk alleen op festivals als je elkaar moet ontmoeten in een chaotische mensen massa.. Verder totaal niet, behalve dat sommige vrienden klagen dat ik slecht bereikbaar ben als het hun uitkomt. Tja.. pech gehad :) .. probeer het dan nog maar een keer.. :P

Wat ik me afvraag is of de mobielbezitters nu echt niet meer zonder kunnen ?

...behalve dat sommige vrienden klagen dat ik slecht bereikbaar ben als het hun uitkomt. Tja.. pech gehad .. probeer het dan nog maar een keer..

Da's pas asociaal... ;)

Ik was ook blij te merken dat ik niet de enige ben. Zelf heb ik in al die jaren nog maar 2 momenten gehad waarin een mobieltje handig zou zijn geweest. Voor het overige heb ik een grote hekel aan slap geouwehoer via de telefoon.

Minstens 99,9999% van de gesprekken die ik om me heen hoor elke dag zijn kletspraat. Nu vind ik het persoonlijk wel leuk om mee te luisteren met mensen die zonodig in hun mobiel moeten schreeuwen, dat maakt het treinreizen e.d. toch wel wat leuker, maar voor mezelf hoeft het niet.

Heb het idee bij veel mensen dat ze bang zijn geworden iets te missen of buiten "de groep" te vallen als ze niet 24 uur per dag met elkaar praten of SMS-en. "Zolang ik praat, weet ik dat ik leef".

Ik heb al jaren een mobieltje, en ik gebruik hem gewoon als telefoon...

Ik heb thuis 2 vaste lijnen, een analoge waar geen toestel op zit maar wel een ADSL lijn en een ISDN lijn (toen ik ADSL nam had je dat nog niet op ISDN, vandaar die analoge lijn).

Op mijn ISDN lijn word ik alleen maar gebeld door mensen die me 'een aanbieding willen doen' :( Ik denk er over om daar het telefoontoestel ook van af te danken, zo'n vaste lijn voor een privé-persoon vind ik eigenlijk volstrekt overbodig. Je belt immers geen plaats maar een persoon dus een toestel dat met die persoon meebeweegt ligt volgens mij meer voor de hand.

Wat overlast betreft... daar heb ik ook de pest aan. Mijn mobiel staat dus altijd op stil, behalve in gelegenheden waar je hem uit moet zetten (dan staat ie dus uit :+). En ik voer ook geen overbodige gesprekken, gewoon hetzelfde soort gesprekken als ik vroegah op dat ding met die draad er aan voerde.

Bijna het hele rijtje is één pot nat. De dekking is bij allemaal nagenoeg overal prima en men kan zich alleen nog onderscheiden door middel van listige abonnementsaanbiedingen of het aanbieden van funky toestellen met bijbehorende geintjes (MMS, GPRS etc).
Dat is ooit anders geweest, toen Ben (nu T-Mobile) alleen in de Randstad (waar anders) goed bereik had en het in de rest van het land waardeloos was. Maar Nederland is klein en ze hebben stuk voor stuk in een paar jaar tijd een landelijk dekkend netwerk uit de grond gestampt. Thumbs up!

Maar ik vind dat Orange een grote troef in handen heeft door te garanderen dat zowel je belminuten (abbo) als prepaid-minuten nooit verlopen cq. dat je ze altijd kan meenemen naar de volgende maand.

Als ik nu een provider zou kiezen, zou ik als eerste bij een Orange-shop binnenwandelen.

KPN.. Het is dan ook een telefoon van me werk.
Ik kan bellen wanneer ik wil, wie ik wil, het kost me niets en heb er nog nooit gezeik mee gehad.
Terwijl er maanden zijn dat ik tegen de 150¤ verbruik.

Vandaar dat onze telefoon rekening bij kpn altijd zo duur uit valt.

Tja, ik ben Belg en er is geen ene Belgische provider tussen :'(

Maar ik zit bij Proximus.

Misschien handige poll voor op tweakers.be

Misschien wist je het nog niet, maar www.tweakers.be redirect naar www.tweakers.net! :Y)

klopt niet: De berichten die ik op .net heb gelezen, worden als niet-gelezen gezien bij .be ;)

Volgens mij Vodaphone op één of andere manier één van de grootste aandeelhouders van Proximus. Ze overwegen zelfs een naamsverandering van Proximus naar Vodaphone, dus als Proximur zijnde, kunt ge op Vodaphone stemmen.
(I did too ;)

volgens mij moet jij es dringend http://www.proximus.be gaan lezen.

Vodafone is minderheidsaandeelhouder, en hoe graag ze ook willen Belgacom wil niet af van haar meerderheidsparticipatie. Belgacom Mobile NV ( proximus dus ) is een rendabele en zeer winstgevende onderneming in de huidige laagconjunctuur.

ff de url om dit te staven: http://company.proximus.be/nl/About_The_Company/ATC_The_Shareholders.h tml

En die naamsverandering is iets dat zeker en vast niet ter sprake ligt.


Wat wel zo is is dat mobistar eigendom is van orange en ooit misschien wel zo gaat heten, die rebranding is uitgesteld omwille van het negatieve imago dat hier rond de naam orange zit.

Base is van kpn nu dacht ik, dat is het oude orange in ieder geval.
«  1  2  3  4  5  6  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011