Hoeveel boxen wil jij rond je computer hebben staan?

Surround (vier of vijf met woofer)
42,5%
Stereo (met of zonder woofer)
34,6%
Dolby DTS THX l33tness (zes of zeven met woofer)
19,1%
Geen, pc-speaker 4ever
3,2%
Mono is zat
0,6%

Aantal stemmen: 1.095. Deelname gesloten op 18-09-2003 21:34. Stemmen is niet meer mogelijk.

Reacties (9)

Sorteer op:

Weergave:

Ik ga nog steeds voor stereo met subwoofer. Om precies te zijn de Trust soundforce 1200.
Wat nou als je een koptelefoon gebrukt zoals ik?
Dan heb je stereo zonder woofer. :)
Ik heb mijn PC in de huiskamer staan, als ik aan het gamen ben doe ik dat dus zonder geluid want anders wordt m'n vriendin gek. Ik heb wel een Logitech DTS surround set erraan hangen voor DVD's (via TV-Out) en die hangen achter mijn PC.
Ik heb nu 4.1, maar achteraf gezien had ik beter voor een 2.1 kunnen gaan. Ten eerste omdat mijn onboard geluidskaart maar 2 kanalen heeft, op dit moment komt er dus hetzelfde geluid uit de front als uit de rear speakers :Y)

Ten tweede: ik kan eigenlijk niet goed m'n speakers plaatsen, dus ik heb front en rear maar bovenop elkaar schuin-achter m'n monitor gezet.

Toen ik de speakers kocht had ik grootse plannen, maar blijkbaar heb ik er in de praktijk toch minder behoefte aan dat gedacht (eigenlijk staan m'n boxen bijna altijd uit).
Op dit moment hangt de line-out aan mn gewone AV-versterker, die quadrophonisch is ingesteld.
Later wil ik wel een THX-achtig surround systeem, evt. met sub-woofer.
Die creative setjes met die kleine pruts-speakertjes vind ik veel te tuttig. Klinkt totaal nergens naar. Hang er dan een oud stereotorentje aan, dat klinkt al stukken beter.
Al die effecten enz. het is in de praktijk meestal nogal moeilijk je boxen goed te plaatsen.. er leven nu eenmaal meestal meerdere mensen in huis :)

ik heb het liefste goede kwaliteit speakers.. en dan gewoon stereo.. ben ik toppie te vreden..

liefste hifi speaker via een aparte versterker :Y)
Op dit moment heb ik een 4.1 setje van Cambridge, klinkt super (voor pc-speakers)
Maar alleen het plaatsen van de speakers is lastig, aangezien mijn bureau in de hoek van de kamer staat....
edit:
Hmmm, Dubbel? ik had toch echt maar 1x gepost

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.