Blijf jij op voor de nieuwe 3DMark release vanacht?

Nee, tackle hem morgen wel
62,7%
Tuurlijk, ook al duurt het tot 5 uur
13,5%
Alleen als het niet te laat wordt
13,4%
3DMark? Tweakers.net? Wat doe ik hier...
10,4%

Aantal stemmen: 695. Deelname gesloten op 03-04-2001 23:14. Stemmen is niet meer mogelijk.

Reacties (4)

Sorteer op:

Weergave:

hmz...
Ik mis de optie "Nee, want 3DMark draait alleen onder Windows"
nah klopt wel, want als je unix of iets dergelijks draait speel je toch al zeer weinig spellen en dus hoef je geen super mega pc te hebben ook.
nah klopt wel
Ik dacht dat polls altijd representatief moesten zijn. Zo stemmen er alleen maar Windows users op (of mensen die niet weten wat Tweakers.net is en wat ze hier doen ;)).
als je unix of iets dergelijks draait speel je toch al zeer weinig spellen
Nee hoor, ik speel regelmatig Q3A (vooral fortress), Sin, Halflife, Tux Racer en Starcraft. Valt reuze mee dus.
dus hoef je geen super mega pc te hebben ook
Games is niet de enige soort software waarvoor je n snelle PC zou kopen. MP3's maken, }:O, websurfen, compilen, encrypted filesystems, 3D scenes renderen, films kijken, het vergt allemaal "goeie" hardware.
Niet alle *n~[iu]x gebruikers zijn (mocht je dat denken) van die Redhat 7.0'ers die Linux willen oefenen en t daarom maar zetten op een 386 met 8MB RAM (het gemiddelde NWOS forum topic). Dat soort mensen spelen idd geen spelletjes op hun bak, gewoon omdat zo'n 386 dat niet aankan, ze niet met hun OS kunnen omgaan, ze niet weten dat er spellen voor te krijgen zijn, of denken dat Linux alleen maar voor servers is gemaakt.

Linux+X+DRI+OpenGL+SDL is een heel goed gaming platform.
Zie de tijd van de posting... dus je kunt wel raden waarop ik gestemd heb : ;)

maar ja... morgen zal ik het wel :'( vinden...

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.