Ondanks beloften van Apple dat de problemen met de wekker van de iPhone zichzelf zouden verhelpen, lijken er nog steeds iPhone-eigenaren te zijn bij wie de wekker niet werkt. Onder andere op GoT en Twitter werden problemen gemeld.
Apple liet eerder aan Engadget weten dat het op de hoogte is van de problemen met de wekker van de iPhone en dat deze vanaf 3 januari weer als vanouds zou moeten werken. Op GoT melden verschillende gebruikers echter dat de problemen met de wekker nog steeds bestaan, hoewel er ook iPhone-eigenaren zijn bij wie de wekker wel weer werkt. Op Twitter worden berichten over dienstweigerende wekkers gepost onder de hashtag iPhone-wekker. Het is nog onbekend wat het probleem met de wekkerfunctie van de iPhone veroorzaakt en of Apple hiervoor een fix gaat uitbrengen.
Op 1 en 2 januari bleek dat de wekker van veel iPhone-eigenaren dienst weigerde, waarbij de problemen waarschijnlijk alleen voorkwamen bij gebruikers die hun wekker specifiek op de eerste of tweede dag van januari hadden ingesteld; zichzelf herhalende wekkers deden gewoon hun werk. Eerder werkte de wekker van de iPhone niet bij de overgang van zomertijd naar wintertijd, maar toen waren het juist de zichzelf herhalende wekkers die problemen hadden.
[Reactie gewijzigd door Moartn op maandag 3 januari 2011 12:49]
[Reactie gewijzigd door Keypunchie op maandag 3 januari 2011 12:52]
[Reactie gewijzigd door jkommeren op maandag 3 januari 2011 13:28]
Dat is een herhalende timer grappenmakerIf (diff(DateTime.Now,RequestedTime) < c)
RingRing.
Blijkbaar wel want herhalende timers doen het gewoon.Poeh eej, ik weet niet of ze dat bij Apple wel kunnen.
[Reactie gewijzigd door Carbon op maandag 3 januari 2011 15:09]
In dat geval was het probleem amper reproduceerbaarM.A.W. zeer waarschijnlijk glipt ie hier langs.
[Reactie gewijzigd door Carbon op maandag 3 januari 2011 14:37]
[Reactie gewijzigd door Jelte12345 op maandag 3 januari 2011 18:11]
Probleem zit niet in iOS maar in de klok app.Dit was als iOS opensource geweest was allang uit geweest. Met al die mensen die al de code doorlezen om te kijken hoe het werkt.
Gefeliciteerd! Je hebt het voordeel van Open-source ontdekt: bugjes in de Clock applicatie worden sneller verholpen! Nou, hoera!PS.
Dit was als iOS opensource geweest was allang uit geweest. Met al die mensen die al de code doorlezen om te kijken hoe het werkt.
Ik heb wel een vermoeden.Ik ben ook erg benieuwd waar het hem nou in zit eigenlijk
[Reactie gewijzigd door Carbon op maandag 3 januari 2011 14:24]
Helemaal correct, want alleen dan wordt de juiste datum opgeslagen.Volgens mij niet met de mensen die hem vandaag hadden gezet, dus na 12 uur.
Weeknummers worden heel veel gebruikt voor planning en scheduling.Maar weeknummers zijn raar en die worden in programmeertalen eigenlijk niet gebruikt om data te bepalen.
De resolutie van een unix timestamp is 1 seconde en dat is meer dan voldoende voor een alarm timer.Dit wordt meestal gedaan dmv een unixtimestamp, dan heb je de tijd in miliseconden nauwkeurig.
In veel gevallen is een datum in d/ww/yyyy formaat ondanks het omrekenen praktischer dan dd/mm/yyyy.Dan heb je helemaal geen last van weeknummering, wat sowieso een rare manier is om te rekenen
[Reactie gewijzigd door Carbon op maandag 3 januari 2011 18:18]
Zoals bijvoorbeeld in het geval van een wekker met de mogelijkheid om herhalingen in te stellen per dag.In veel gevallen is een datum in d/ww/yyyy formaat ondanks het omrekenen praktischer dan dd/mm/yyyy.
Maar die hebben geen touch screen en 300k apps dus een domme vergelijking van je. Het is niets meer dan een bug die ongetwijfeld snel verholpen zal zijn.Eigenlijk belachelijk, een telefoon van 640 of 740 euro en de wekker functie doet het niet eens (fatsoenlijk). Een simpele nokia/samsung van 3 tientjes doet dat gewoon zonder problemen.
[Reactie gewijzigd door mae-t.net op maandag 3 januari 2011 13:43]
[Reactie gewijzigd door mae-t.net op maandag 3 januari 2011 14:41]
[Reactie gewijzigd door ReneDx op maandag 3 januari 2011 13:54]
[Reactie gewijzigd door 383438 op maandag 3 januari 2011 14:08]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True