Hoofdcategorieën

Logitech Mouseware 9.78 build 034

Door Robin Vreuls, woensdag 16 juli 2003 09:49
Bron: Logitech, submitter: Marcel, views: 4.054

Logitech heeft gisteren nieuwe drivers voor zijn muizen uitgebracht. Deze stuurprogramma's werken op Windows 9x/Me/2k/XP en worden zonder changelog geleverd. In deze versie worden vermoedelijk enkele problemen die betrekking hebben op het scrollen met de scrollwheel opgelost. De driver is te downloaden in de talen Nederlands, Engels, Frans en Duits. Voor de overige talen kan je terecht op deze pagina. Logitech laat de volgende details achter:

Title: Mouse Software For PC
Version: 9.78 build 034
Posted: 07/15/2003
Platform: Windows XP,Windows ME,Windows 2000,Windows NT,Windows 98
WebsiteLogitech
Downloadhttp://www.logitech.com/pub/techsupport/mouse/mw978enu.exe
Volgende 22:27
Vorige 09:23

Reacties

«  1  2  3  »

Werkt deze versie ook in Windows Server 2003? De vorige (9.76) kon je met wat trucs wel installeren, maar je kon de thumb-button niet configureren...

Lekker belangrijk die fancy features op een server. Als je maar kan klikken toch :?

ja dat vind ik wel belangrijk, voor mensen die het als workstation hebben bijv.

en het zijn niet alleen deze drivers, maar ook voor toetsenboord. en voor je toetsboord zou ik het zeker wel lekker vinden als die er kwamen

Windows XP is een workstation. 2003 server is een server. Zo simpel ligt het. Als je dan toch zo eigenwijs bent om het als werkstation te gebruiken, moet je ook de consequenties maar eten, want in 2003 zijn nog veel meer dingen weggehaald die XP wel heeft.

@_Thanatos_

Laat me raden...je werkt bij Microsoft? :>

uhm het gaat hier toch over logitech? een logische vraagstelling zou zijn laat me raden, je werkt bij logitech.. rare jonges die romeinen

Zoals welke dingen zijn er allemaal weggehaald dan? (er zijn wel een heleboel dingen uitgezet, maar die kun je zo weer aan slingeren) je kunt 2003 server gewoon als workstation gebruiken, en als server. Ik zelf werk erop en gebruik terminal services, IIS 6 enz. zelfs directx 9 draaid erop en ik speel c&c generals erop. Het gaat er niet om waar het voor gemaakt is, als het evenwel functioneel is waarvoor je het wilt gebruiken.

Je kijkt zeker nooit naar Eigen huis en tuin?

Slag pluggen zijn dood normaal en zijn schroeven met een plug die je met een hamer in een muur slaat
SLAG- EN NAGELPLUGGEN
Er bestaan ook pluggen voorzien van een nagel of speciale schroef, die met een hamer in de plug gedreven wordt. Dit gaat sneller dan schroeven en is onder meer handig voor het bevestigen van plinten, een onderstructuur met pannelatten, enz. Soms moet u nog even 'nadraaien' met de schroevendraaier.
zie http://www.brico.be/fiches/10/01/bfe_N_10_01_6.htm voor meer info over slagpluggen :D

maw
windows 2003 server als werkstation gebruiken gaat heel goed 8-)

heeft weinig te maken met fancy features. Die knop kun je prima voor allerlei andere dingen configureren, zoals een backspace of dubbelklik. Het maakt werken (od dat nou op een server, in een game of gewoon op een desktop is) gewoon iets makkelijker.

Ja hij werkt met een omweg :+

Als je het bestand wil installeren moet je zorgen dat hij in de windows 2000 compatibility modus opstart. Daarna heb je geen problemen meer van hem.

@ _Thanatos_

Deze versie werkt beter als workstation dan windows XP hij is een stuk stabieler. Dat er wat zooi inzit die je niet echt nodig hebt in een werkstation is jammer.

Als je het bestand wil installeren moet je zorgen dat hij in de windows 2000 compatibility modus opstart. Daarna heb je geen problemen meer van hem.
Ja, oké, dat was dus de omweg die ik gebruikte om 9.76, de vorige versie, in Windows 2003 te installeren (overigens gebruikte ik daarvoor XP-simulatie ipv die van 2000, dit terzijde).

Maar het probleem is dan dat je na de vereiste reboot wel de drie hoofd-buttons (incl ingedrukt scroll-wheel dus) kan instellen, maar niet de thumb-button. Althans, iig niet die van mijn modell (een Cordless Mouseman Wheel, zo'n wat ouder ding, met balletje nog).

En hyperjump? Nog steeds weg? :(

Ja, die is definitief verwijderd volgens de support afdeling, maar dat is al zo sinds 9.71 als ik me niet vergis. In ieder geval kun je nog wel een wat oudere versie van de FTP downloaden waar hyperjump nog wel in zit, het kan alleen zijn dat ie wat nieuwere muizen niet herkent :)

Fijn, de problemen met de autoscroll-functie zijn foetsie op mijn Cordless Trackman FX. :)

Zat die task-switch util ook al in de vorige versies? Best wel handig: je klikt en ziet een balkje met alle processen; je klikt en switchet zoals je met Alt-Tab zou doen.

Dit zijn de eerste drivers waarbij m'n duimknop en scrollknop werken onder CS.
Ik moest eerst opstarten met een vaag programma om ze aan de praat te kunnen helpen, maar nu is dat niet meer nodig. ^O^

Ik kan weer fijn met m'n voice die onder de duimknop zit spreken :)

hmm ik kon altijd al m'n duimknoppen gebruiken. ga zelf denk ik ook maar eens hlvoice aan m'n bovenste duimknop binden en TS aan m'n onderste.

verder ga ik zodra ik thuiskom deze drivers ook ff proberen, niet dat ik problemen heb maar ik update altijd :D

al heb ik af ent oe wel eens dat m'n duimknoppen en scrollwieltje niet werken, zal eens iets opzoeken thuis en kijken of het na driverupdate is verholpen

op techconnect hebben ze trouwens net mouseware
versie 9.7.3.1 gepost? vaagjes :)

http://www.techconnect.ws/modules.php?name=News&file=article&sid=1457

daar ook geen changelog btw.

En de Nederlandse versie:
http://www.logitech.com/pub/techsupport/mouse/mw978nld.exe

Ik ben wel benieuwd of die irritante scroll-bug gefixxed is. Als je in een explorer (of een andere listview) een bestand selecteert, scroll em uit beeld en even later floept ie weer in beeld, zodat je weer opnieuw kan gaan scrollen...

edit: Het is nog niet gefixt... jemig, hoe moeilijk kan het nou zijn om van het windows-ingebouwde scroll-mechanisme af te blijven?!

Ik heb al HEEL lang geen logitech drivers meer geinstalleerd gehad... Maar eh, zit er nog steeds die irritante scrol manier in ? Dus niet zo als de standaard MS drivers maar op een zodanige manier waar telkens maar 3 regels ofzo worden gescrolled in internet explorer e.d.

(oplossing toen was het geheel deactiveren van het scrollen en dan via tweakui weer het scrollen van MS te activeren.)

Ben benieuwd :)

ik ken het niet anders als de manier van 3 regels... hoe is de MS manier dan?

Daar bepaald de snelheid hoe je aan het wieletje draait de snelheid dat je scrolled. Bij logitech drivers scrol je je een muis vinger :P en het gaat nog niet snel naar beneden.

Dit kun je dus instellen er is keuze tussen:

1 regel
3 regels
6 regels
heel scherm
of geen scroll

Gewoon instellen wat je handig vindt

I know.
Maar daar gaat het niet om.

Scrol anders eens in een internet explorer venster met en zonder logitech drivers, dan merk je het verschil wat ik bedoel van zelf wel. ;)

Yep, die is dr uit. Sinds versie 9.75 hebben ze het eindelijk gefixt, en toch maar ingezien dat die van MS toch beter werkt. ;)

Aha !
Eindelijk...

Daar heb ik al op gewacht vanaf mijn allereerste ps/2 scroll muis.

Heeft wel lang geduurd voordat ze het eindelijk door hadden. :z

Maarja, beter laat dan nooit zullen we maar zeggen.

Die crap drivers hebben mij wel een tijd terug doen besluiten om niet de mx500 te pakken maar gewoon een goedkope no nonsense muis (daar die extra knoppen toch niet te gebruiken waren zonder logitech drivers)

Ach ja...

Tjee is dat er nog steeds dat vlooie pakket van Logitech!!
Ze maken goede muizen maar sw , laat maar zitten De muis doet het opperbest in windows 2000 , xp
zonder dat je iets mist of extra nodig hebt.

Grappig dat je dat zegt. Het werkt inderdaad prima als je maar 2 knoppen en een scrollwiel gebruikt, of een muis hebt die standaard herkent word door de ingebouwde drivers van MS. Zo is het bijvoorbeeld niet mogelijk om alle 7 de knoppen op een MX500/700 aan de praat te krijgen zonder een aparte driver. Maar je zou nog eens de laatste versie kunnen proberen, de wijze waarop de muis wordt aangestuurd is verandert waardoor je veel minder problemen hebt met spellen, en er is zelfs een speciaal tooltje (mwadvanced, te vinden op: ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/mouse/ waarmee je bijvoorbeeld ook je muis goed kan instellen voor autocad. :)

scroll probleem in IE is bij mij nu opgelost :)
Hopelijk komen ze binnenkort ook met nieuwe keyboard drivers voor mijn Logitech Internet Navigator special edition..

Ik merk dat sinds versie 9.75 er bij mij geen mogelijkheid meer is om voor het scrollwheel (indien als button gebruikt) de Webwheel functie in te stellen. Ik gebruik daardoor nog steeds 9.75. Weet iemand hier iets meer van? Komt dat nog terug of zit het er onder een andere naam wel in?
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 22:27
Vorige 09:23
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: