Hoofdcategorieën

Samsung GX-1L / GX-1S 1.02

Door Robin Vreuls, woensdag 11 april 2007 15:04
Bron: Samsung, submitter: thefox154, views: 3.894

Op een subsite van Samsung zijn nieuwe firmwares uitgebracht voor twee digitale spiegelreflexcamera's. De cameradivisie van Samsung heeft voor de GX-1L- en GX-1S-camera's firmware 1.02 beschikbaar gesteld. Wat er precies veranderd is in versie 1.02 is niet bekendgemaakt, maar thefox154 weet ons te vertellen dat alleen ondersteuning is toegevoegd voor nieuwere geheugenkaarten. De firmware kan gedownload worden door het invullen van respectievelijk de GX-1L- of GX-1S-supportpagina.

Samsung GX-1S spiegelreflex

WebsiteSamsung
Downloadhttp://www.samsungcamera.com/customer/download/cus_firmware_list.asp
Volgende 16:14
Vorige 14:33

Reacties


Kon vanochtend niet op het woord komen maar ging volgens mij om SDHC support. Heb helaas zelf niet zo'n kaart dus kan niets testen of het klopt. Stond eerst op de site erbij maar inmiddels is het changelog weer weg?! Alleen bij GX10 staat hij er nog.. :+

De update die voor de zustermodellen al maanden uit was komt nu uit voor Samsung?
De eerste SDHC update was er al tijden voor de Pentax modellen en de tweede SDHC update was er eind van het jaar voor de Pentax modellen als ik het goed heb.
In eerste instantie zou ik best twijfelen tussen Pentax en Samsung, maar als firmware updates veel later komen voor Samsung zou ik het toch bij Pentax houden.

Ik heb de update uitgevoerd op mijn GX-1S en een 4GB SDHC kaartje getest. Werkt inderdaad perfect. :D

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 16:14
Vorige 14:33
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: