Hoofdcategorieën

Kerio WinRoute Firewall 6.3.0.2683

Door Bart van Klaveren, donderdag 29 maart 2007 15:45
Bron: Kerio Technologies, views: 5.437

Kerio logo (45 pix) Kerio Technologies heeft vandaaf versie 6.3.0 van WinRoute Firewall uitgebracht. Dit programma is, in tegenstelling tot de Personal Edition niet voor eindgebruikers bedoeld, maar voor bedrijven. Die thuisversie wordt overigens niet meer door Kerio uitgegeven, maar is tegenwoordig in handen van Sunbelt. Kerio WinRoute Firewall is door ICSA Labs gecertificeerd en bevat onder andere stateful en protocol inspection, heeft in ingebouwde SSL-beveiligde VPN, content-filtering en VoIP en UPnP ondersteuning. In deze release zijn de volgende veranderingen doorgevoerd:

Major new features:
  • Statistics and reporting (StaR)
  • Improved overall performance
  • Support for 64 bit systems
  • Support for Windows Vista
  • Improved P2P Eliminator

De volgende downloads zijn beschikbaar:
*Kerio WinRoute Firewall (32-bit)
*Kerio WinRoute Firewall (64-bit)
*Admin console

Kerio WinRoute Firewall screenshot (resized)
WebsiteKerio Technologies
Downloadhttp://www.kerio.com/kwf_download.html
Volgende 21:28
Vorige 15:31

Reacties


Ik gebruik dit product al jaren en kan niet anders zeggen dan dat ik er zeer tevreden over ben.

De traffic rules, VPN (site-to-site en client/server), statistics en uitgebreide logging zijn mijn favoriete features.

Wat ik graag zou zien is een SDK, waarmee ik vanuit maatwerk software de firewall kan bedienen. Bijvoorbeeld dat Remote Desktop pas actief wordt nadat ik op mijn portal site ingelogd ben.

Zoiets zou ik ook wel erg graag willen hebben.

Ook de kans om RDP te switchen tussen meerdere machines.

Simpel: forward bijvoorbeeld
port 3381 naar 3389 voor pc 1 (bijv.192.168.0.1),
port 3382 naar 3389 voor pc 2 (bijv.192.168.0.2),
port 3383 naar 3389 voor pc 3 (bijv.192.168.0.3) enz.

connect dan voor pc2 naar remoteip:3382 om je pc te kiezen

Heb je gelijk in. Dit is een oplossing, maar niet altijd de gewenste.

Vanaf veel computernetwerken heb je bijvoorbeeld geen toegang tot exotische poorten als 3381,3382 etc. Mocht je al toegang hebben tot 3389 (RDP), dan zou het fijn zijn om via het web te kiezen waar naar toe deze forward.

En... RDP over poort 443 is ook ideaal ;)

geweldig product dit }>

ik kreeg deze week opeens virus meldingen op mijn ashampoo firewall die gewoon lekker en normaal zijn werk deed. ik heb het maar verwijdert en zal deze erop zetten, kijken of deze beter bevalt.

Een Firewall is ook geen AntiVirus software.

Ik heb als thuisgebruiker ook wel eens een *kuch versie geprobeerd. Inderdaad een ERG goed proggie. Ik gebruik het inmiddels niet meer omdat het programma simpelweg te duur is om als simpele ziel legaal te gebruiken. Maar wat heerlijk veel features!

Ik ben sindsdien overgestapt naar hardwarerouters, maar ik mis het programma nog regelmatig!

Voor IT-ers die nog een killer-app nodig hebben voor hun bedrijf: hier kijken. (Nee, ik probeer niet een gratis versie binnen te slepen... hoewel. :P )

Ik heb Winroue Firewall in het verleden ook gebruikt. Het draaide op een PIII 866mhz, maar het cpu gebruik was erg hoog. De 10mb/s werd maar net gehaalt, met daarbij bijna 100% cpu gebruik.

p2p verkeer met veel connecties open vind hij ook niet leuk.

Ik gebruik nu op dezelfde machine Linux met netfilter/iptables en daar is het cpu gebruik bijna niet meetbaar zo laag.

Dat is precies de reden waarom ik nog een stokoude versie (2.1, uit 2003) van Kerio Personal Firewall gebruik. Nieuwere versies gingen altijd meer resources slurpen en boden voor mij geen interessante toevoegingen.

Hoe kan je een personal firewall vergelijken met een enterprise router/firewall-oplossing?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 21:28
Vorige 15:31
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: