Hoofdcategorieën

VIA Hyperion 5.07a

Door Bart van Klaveren, woensdag 4 januari 2006 19:41
Bron: VIA Arena, submitter: Jejking, views: 3.190

Via heeft vandaag via zijn website Via Arena nieuwe Hyperion 4in1 Pro-drivers beschikbaar gesteld. De drivers zijn geschikt voor elk willekeurige VIA-chipset, maar in het bijzonder de KT4xx- en P4X4xx-families en nieuwer. Deze versie bevat niet meer de IDE filter-driver, dus gebruikers van een oudere Windows-versie die ondersteuning voor UDMA 6 nodig hebben kunnen beter bij versie 5.04a blijven. Vanaf Windows XP SP1 wordt dit filter standaard door Microsoft meegeleverd. Versie 5.07a van de Hyperion 4in1 Pro-drivers bevat de volgende componenten:

Version 5.07A includes the following components:
  • INF V2.70A
  • AGP V4.50D
  • RAID V5.20A
  • RAID Tools v5.26

VIA Hyperion drivers logo
WebsiteVIA Arena
Downloadhttp://www.viaarena.com/Driver/VIA_HyperionPro_V507A.zip
Volgende 20:05
Vorige 11:28

Reacties


Klik hier voor wat snelle(re) mirrors :).

Lost dit de x64 sata problemen met de VT8237 op? Zou erg leuk zijn...

welke problemen zouden dit moeten betreffen dan?

Sataschijf aan je pc hangen en dan uren wachten tot je pc is opgestart...

Hmmm, ik heb een K8V SE Deluxe met een VT8237 southbridge, i.c.m. een SATA schijfje en heb daar totaal geen problemen mee. Start gewoon vlot op.
De VIA drivers die erop staan zijn van 2003/2004 (van de meegeleverde driver-cd).

Voor degene die toch gebruik willen maken van de nieuwe driver maar de IDE Filter ook nodig hebben, is deze ook apart te downloaden.
BTW dit is de Hyperion PRO package, bevat alles wat de Hyperion ook heeft maar je krijgt er de RAID software bij.

Zijn deze sneller dan de vorige drivers ? want met de 503 versie volgens mij haal ik maar 900 punten met 3Dmark en met 443 (weet zo niet meer precies welke) haal ik 2400 punten :S?


Edit:
het is trouwens versie 4.49P3 met moederbord A7v600 hier mee haal ik 2400 met een ati9800

Kan iemand mij vertellen wat die AGP driver doet. Bij de vorige versie wou m'n 6800LE niet meer werken :(

Had ik ook bij de vorige drivers (x800pro) met deze werken ze wel.

Ik krijg de foutmelding dat er een paar bestanden missen als ik setup draai. Iemand anders hier ook last van en/of misschien een oplossing?

Het bestand opnieuw downloaden mocht deze corrupt zijn en je moet niet de setup proberen te runnen als deze in een compressed archive zit, eerst uitpakken en die runnen.

Ik heb de nieuwe drivers geïnstalleerd waarna de driver voor de videokaart opnieuw geïnstalleerd moest worden.
Ik heb moederbord asus A7V8x-x.
Alles werkt zonder problemen, een verbetering.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 20:05
Vorige 11:28
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: