Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Je kunt ook een cookievrije versie van de website bezoeken met minder functionaliteit. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Advertentietype

Prijs

Beoordeling adverteerder

Locatie en afstand

Merken

Soort accessoire (Netwerk)

NOT

Verbinding (wlan)

AND
NOT

Verbinding (Ethernet)

AND
NOT

Printerinterface

AND
NOT

Servers

AND
NOT

IPv6 ondersteuning

NOT

Fabrieksgarantie

NOT

Series

Advertentie toevoegen
43 advertenties - Pagina 1 van 2
   

AT-SPSX SFP Module

12 uur geleden - 6x Allied Telesis AT-SPSX Multi mode 850nm SFP Module Datasheet:...

Score: 0

Drgn (0)

Nijmegen

91 km

€ 25,-

complete 1000baseSX set (nic, gbic en kabel)

dinsdag - Complete set om een server met glasfiber aan een switch te verbinden: - 3C996SX...

Score: 0

mauricej (0)

Amersfoort

43 km

€ 50,-

Cisco 2611 Dual Ethernet Modular Router w/ Cisco IOS IP Software

maandag - Ik heb hier een Cisco 2611 router met 1x Ethernet (10Mbit) poort. Goed te gebruiken als...

Score: 5

renem82 (2)

Udenhout

90 km

€ 15,-

Alcatel SpeedTouch Splitter Annex A

zondag - Zolderopruiming splitters, telefoon kabels, netwerkkabel cat 5. iemand nodig?

Score: 5

SharpShooter (9)

Zoetermeer

46 km

Gratis

Vraag - DECserver

donderdag - Voor een hobbyprojectje ben ik opzoek naar een DECserver (of andere DEC-hardware, want ik...

Score: 0

Tomaat (0)

Soesterberg

41 km

N.o.t.k.

Cisco 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber

23 jul - Hierbij deze fiber module te koop. Ze worden hier niet meer gebruikt, dus mogen ze weg.

Score: 5

VlaamsVERA (1)

Leuven

170 km

N.o.t.k.

2x Compatible 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber

23 jul - Hierbij deze 2 fiber modules te koop. Ze worden hier niet meer gebruikt, dus mogen ze weg.

Score: 5

VlaamsVERA (1)

Leuven

170 km

N.o.t.k.

2x Juniper SSG-5

21 jul - Ik heb twee Juniper SSG5 firewalls te koop. Vraagprijs is EUR 75 per stuk, en voor de...

Score: 5

Weppel (4)

Eindhoven

110 km

€ 75,-

X-Rite i1Display Pro III met CalMAN en CalPC licenties

21 jul - Deze i1Display Pro 3 van X-rite is niet meer in gebruik. Deze is altijd in een donkere...

Score: 5

Moning2 (2)

Groningen

146 km

€ 280,-

Zyxel Zywall 310 VPN Firewall

19 jul - Deze Zyxel Zywall 310 is als demo gebruikt. Originele verpakking ontbreekt, verder...

Score: 4

JS1982 (6)

Eindhoven

114 km

€ 650,-

Zyxel Zywall 5

18 jul - Zyxel Zywall 5. Zonder doos, inclusief netstroomadapter. T.E.A.B.

Score: 5

Neyluzz (16)

's-Gravenzande

66 km

N.o.t.k.

Zyxel Zywall 5 Firewall

14 jul - Zyxel Zywall 5 Router, firewall, VPN Met TurboCard en kabel voor seriŽle communicatie.

Score: 0

simon_vb (0)

Meppel

94 km

€ 25,-

WiFi Pineapple Mark V Standard

12 jul - The WiFi Pineapple Mark V is the latest generation wireless network auditing tool from...

Score: 4

mariovandijck (11)

Oost West en Middelbeers

107 km

€ 99,-

3Com 3CSFP93 SFP's

9 jul - Gebruikt maar in goede staat, meerdere beschikbaar. Graag via dm reageren

Score: 5

RGAT (3)

Utrecht

38 km

N.o.t.k.

SMC SMCWPS-G Wireless Printerserver (54Mbps, USB)

8 jul - Hallo, Tijdens het opruimen kwam ik deze draadloze printerserver tegen. Is werkend in de...

Score: 5

Blend (8)

Boxtel

95 km

N.o.t.k.

HP Jetdirect EN3700 Extern (10/100Mb, USB2.0)

8 jul - We hebben er twee liggen, uiteraard is de prijs onderhandelbaar!

Score: 5

Neck (2)

Aalsmeer

18 km

€ 25,-

Axis T8123

8 jul - Nieuw in de doos, prijs is uiteraard onderhandelbaar!

Score: 5

Neck (2)

Aalsmeer

18 km

€ 50,-

APC Network Management Card MiniSlot 2006 Edition - 66102

7 jul - We hebben er twee nieuwe liggen in de doos, de prijs is uiteraard onderhandelbaar!

Score: 5

Neck (2)

Aalsmeer

18 km

€ 25,-

D-Link DPR-1020 USB Multifunction Print Server

5 jul - Aangeboden een perfect werkende D-Link DPR-1020 print server. Met deze print server kun je...

Score: 5

b.k.dijkstra (48)

Grootegast

130 km

€ 25,-

Cisco PIX-506E Firewall

4 jul - Cisco Pix 506E was al een tijd overbodig, maar nu pas online gezet.

Score: 5

MrRobert (19)

Stevensweert

156 km

N.o.t.k.

Brocade 8Gb SFP+ type 57-1000117-01 (16 stuks)

4 jul - Te koop in verband met vervanging voor 16Gb SFP's. Brocade 8Gb SFP+ type 57-1000117-01 Nog...

Score: 5

iZi (22)

Deventer

88 km

€ 20,-

Netwerk apparatuur

3 jul - Aangeboden : Patchkast Afmeting : Hoogte : 130/140 cm Breedte : 60 cm Diepte : 80 cm UPS...

Score: 5

TimSeve (95)

Maastricht

181 km

N.o.t.k.

FTLX8571D3BCL 10gb/s 850nm Multimode Sfp+ Transceiver

1 jul - 8 * 10gb/s 850nm Multimode Sfp+ Transceiver nieuw in doos nooit gebruikt. 159,00 euro ex...

Score: 0

marcovw77 (0)

Houten

47 km

€ 750,-

FTLX1371D3BCL 10Gb/s 850nm Multimode SFP+ Transceiver

1 jul - 8 * 10Gb/s 850nm Multimode SFP+ Transceiver module nieuw in doos niet gebruikt. Nieuwprijs...

Score: 0

marcovw77 (0)

Houten

47 km

€ 1.000,-

Zyxel Zywall USG 50

30 jun - Het betreft een nieuwe Zyxel Zywall USG 50 firewall. Apparaat is 1 (ťťn) keer aan geweest,...

Score: 0

Nielesvw (0)

Lienden

66 km

€ 125,-

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100


Populair: Tablets Nokia Websites en communities Lumia Smartphones Laptops Sony Apple Games Politiek en recht

© 1998 - 2014 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl Hosting door True

Beste nieuwssite en prijsvergelijker van het jaar 2013