Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Je kunt ook een cookievrije versie van de website bezoeken met minder functionaliteit. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

×

Help jij Tweakers Website van het Jaar te worden?

Tweakers is genomineerd voor beste website 2014 in de categorieŽn Nieuws & Informatie, Community en Vergelijking. Stem nu en maak kans op mooie prijzen!

Advertentietype

Prijs

Beoordeling adverteerder

Locatie en afstand

Merken

Soort accessoire (Netwerk)

NOT

Verbinding (Ethernet)

AND
NOT

Verbinding (Antenne)

NOT

Zendrichting

NOT

Printerinterface

AND
NOT

Netwerk opties

AND
NOT

IPv6 ondersteuning

NOT

Fabrieksgarantie

NOT

Series

Advertentie toevoegen
43 advertenties - Pagina 1 van 2
   

Veiling - HP Procurve Gigabit-SX Transceiver

3 uur geleden - HP J4131B Gigabit SX Transceiver. Past in de volgende Switches: ProCurve Switches:...

Score: 3

DaVoezzz (5)

Soest

39 km

€ 20,-

Cisco 2611 Dual Ethernet Modular Router w/ Cisco IOS IP Software

maandag - Ik heb hier een Cisco 2611 router met 1x Ethernet (10Mbit) poort. Goed te gebruiken als...

Score: 5

renem82 (15)

Udenhout

90 km

Gratis

HP JetDirect 175x External Print Server

zondag - Goed werkende USB Printserver LAN 10/100 *Behuizing is wat aangetast doordat deze altijd...

Score: 5

Henry_ (24)

Meppel

96 km

€ 35,-

Levelone FPS-3003 2-port USB/ MFP Server aangeboden

vrijdag - De LevelOne FPS-3003 ServCon USB MFP Network Server is een MFP server (Multi Function...

Score: 5

pkwadraat (4)

The Hague

51 km

€ 30,-

Verschillende CAT5E en CAT6 UTP patchkabel

23 sep - Zak vol met CAT 5E en CAT6 UTP patchkabels, 18 stuks, met verschillende kleuren nieuw in...

Score: 5

plizz (18)

Zoetermeer

45 km

€ 35,-

Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter - 05/09/2014 aanschaf

22 sep - Ik verkoop een thunderbolt to gigabit adapter origineel van Apple. Is een keer gebruikt,...

Score: 5

Karizma (10)

Doetinchem

107 km

€ 17,-

Vraag - Z-Com XG-601 Wifi mini PCI kaart

20 sep - IEEE 802.11g mini PCI gefabriceerd door Z-Com voor MEDION

Score: 0

Etchot (0)

Purmerend

11 km

€ 5,-

NIEUW KTI Networks Media Converter KC-300D

19 sep - KTI Networks media converter: KC-300D kenmerken KC-300D - 10/100BASE-TX to 100BASE-FX...

Score: 5

Vijfdertig (26)

Arnhem

86 km

€ 70,-

Cisco Catalyst 10GBASE-SR SFP MODULE

17 sep - Cisco sfp-10g-st module, 1 week gebruikt

Score: 5

eXhale (8)

Papendrecht

65 km

€ 150,-

2x Solid Optics 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber

12 sep - te koop wegens overcompleet, 2 stuks Solid Optics GLC-SX-MM-SO gigabit mini gbic. Volledig...

Score: 5

bapemania (64)

Haren

144 km

€ 80,-

TP-Link TL-SM311LM

12 sep - Te koop wegens overcompleet. Nog geen jaar gebruikt.

Score: 5

bapemania (64)

Haren

144 km

€ 30,-

Patch panel

7 sep - Patch panel te koop. 24 kanaals CAT 5e

Score: 5

peter123 (33)

Hedel

77 km

N.o.t.k.

Set van 2 Hirschmann Multimedia over coax adapters (RH-MOKA16-BL)

5 sep - Te koop wegens overcompleet set van 2 Hirschmann multimedia over coax adapters. Adapters...

Score: 0

Wrik (0)

Zwolle

€ 100,-

Verschillende SFP's modules

1 sep - Hoi, Deze komen van een resterende partij vandaan. De meeste zijn nog nieuw in de...

Score: 5

Timmm030 (34)

Utrecht

38 km

N.o.t.k.

Juniper Netscreen 5GT Firewall

1 sep - Super stabiele firewall van Juniper met adapter. Handleiding:...

Score: 5

FireWire (40)

Katwijk

40 km

€ 30,-

Cisco TwinGig Converter Module

31 aug - Uitstekende TwinGig Converter Module. Stuur mij een berichtje voor meer informatie!

Score: 5

Deathlef (5)

Son

106 km

N.o.t.k.

Cisco 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber

31 aug - Uitstekende SFPs voor een snelle Fiber connectie. Heb er meerdere stuur me even een...

Score: 5

Deathlef (5)

Son

106 km

N.o.t.k.

HP Procurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC

28 aug - 2x een HP J4858C mini GBIC SX beschikbaar, prijs is per stuk. Aangeboden wegens opheffen...

Score: 5

Neman (13)

Leiden

38 km

€ 25,-

HP J4858B Mini-GBIC (1Gbps, SX-LC Fiber)

26 aug - Ziet er prima uit, heb helaas het garantie en aankoopbewijs niet meer.

Score: 5

smiba (6)

De Meern

38 km

€ 7,50

UTP 1G SFP LC SX Tranciever (J4858C-UTP)

26 aug - Zonder beschadigingen, helaas geen garantie of aankoopbewijs meer.

Score: 5

smiba (6)

De Meern

38 km

€ 7,50

partij netwerk producten

23 aug - wegens opruimen rommelhok op het werk te koop aangeboden indien interesse in losse items...

Score: 4

luc2003 (52)

Sint-Oedenrode

102 km

N.o.t.k.

Conceptronic Antenna 5dBi High Omni CWLAN5

22 aug - ik heb hier nog liggen Conceptronic Antenna 5dBi High Omni CWLAN5 nog nieuw in de...

Score: 5

ramon512 (31)

Winterswijk

134 km

€ 9,-

Realtek RTL8187B WW V01

22 aug - Realtek RTL8187B WW V01 tweedehands

Score: 0

DenKv (0)

gent of galmaarden

170 km

€ 5,-

Cisco ASA 5505 Adaptive Security Appliance

22 aug - Prima werkende Cisco ASA 5505 te koop Voorzien van de laatste software-versie: - IOS...

Score: 5

SlinkingAnt (4)

Delft

59 km

€ 300,-

Wi-Fi antenne (35cm)

17 aug - Deze heb ik ooit verkeerd besteld, ik had blijkbaar een andere connector nodig. Twee...

Score: 5

Barryke (3)

Oisterwijk

94 km

€ 10,-

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100


Populair:Apple iPhone 6DestinyAssassin's Creed UnityFIFA 15Nexus 6Call of Duty: Advanced WarfareApple WatchWorld of Warcraft: Warlords of Draenor, PC (Windows)Microsoft Xbox OneAsus

© 1998 - 2014 Tweakers.net B.V. Tweakers is onderdeel van De Persgroep en partner van Computable, Autotrack en Carsom.nl Hosting door True

Beste nieuwssite en prijsvergelijker van het jaar 2013