Ik gebruik de keyboard en muis combo nu voor 4 jaar en 2 maanden, de enigste problemen die ik had was de lag maar dat kwam door de sterkte van de receiver, een meter afstand laat de muis zelfs laggen en dat de oplaadkabel niet werkte.
Een paar weken in bezit. Backlight toetsen is heerlijk (ook als je met 10 vingers kan typen). Snel aan te sluiten
Meerdere in beheer. Het toetsenbord typt soepel en licht. Althans, wanneer ze net uit de doos komen. Na enkele dagen typen gaat het meer geluid maken. Bij intensief gebruik, sterven ze snel af. We gebruiken ze nu anderhalf jaar, en de meesten zijn al één of twee keer RMA gegaan.
De prijs van deze muis/toetsenbord combo ligt vrij hoog. Gelukkig is de kwaliteit ook erg goed. Het verlichte toetsenbord typt heerlijk, de muis is erg ergonomisch en zeer precies. Beide zijn oplaadbaar via micro usb.
Mooie combinatie van prima toetsenbord (had er al jaren één in gebruik) en een goede muis.
Los betaal je veel meer voor deze twee artikelen, dus deze combo-deal is erg netjes.
Reviews K800: http://tweakers.net/pricewatch/262983/logitech-k800-wireless-illuminated-keyboard/reviews/
Reviews MX: http://tweakers.net/pricewatch/245301/logitech-performance-mouse-mx/reviews/
Toestsenbord = +/- €85
Muis = +/- €60
Besparing = +/- 25 euro
Deel je ervaringen en help andere tweakers!