Ongeveer een jaar lang gebruik gemaakt van dit toetsenbord, i.v.m. met slechte bluetooth op mijn mobo heb ik het dit toetsenbord bedraad gebruikt. Gezien de features rgb+draadloos+mechanisch: scherp geprijst.
Helaas slijten de toetsen snel, en kreeg ik problemen waarbij de connectie naar de PC regelmatig onderbroken werd.
Zeer geschikt voor macOS met alle "benodigde" toetsen aanwezig. Het is praktisch een mechanische variant van het Apple Magic Keyboard. Windows gebruikers zetten een knopje om en kunnen Win/Alt keycaps gebruiken (bijgeleverd).
Na stabilizer- en foam-mods en toevoeging van een polssteun een fijne daily driver.
Goed toetsenbord voor de beginner.
Holheid is te fixen door wat foam tussen de pcb en casing te doen
Fijn mechanisch toetsenbord. Tikt lekker. Achtergrondkleuren gemakkelijk te wisselen. Eerst de K2 geprobeerd (60%), ging mij irriteren aan te weinig knoppen (geen deleteknop!) en slechte bluetooth. Met dit K8-model is dat beide opgelost. Ten tijde van aanschaf, alleen te bestellen in China, wel een nadeel bij een defect.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!