Nadat ik dit toetsenbord had gezien en gevoeld van een bekende was ik eigenlijk direct verkocht en heb ik hem gelijk besteld. Alleen het gewicht van het toetsenbord zelf en de soepelheid van de switches waren al voldoende om hem aan te schaffen.
Top ding 👍🏻
Het eerste mechanische toetsenbord in mijn bezit (behoudens de IBM Model M eind jaren '80). Dit bord ziet er bijzonder elegant uit. Het is redelijk zwaar qua gewicht en de aluminium backplate oogt en voelt chique. Het typt bijzonder prettig; ik gebruik de red keys voor zowel gaming als kantoorwerk.
Prettig toetsenbord. De letters op de keys zijn vet en erg duidelijk. De red keys typen heerlijk en de verlichting is werkelijk geweldig. De software is krachtig maar niet erg intuïtief. Erg blij met mijn aanschaf.
Compacte TKL met aluminium plate en frame. Zwaar voor zijn formaat maar met een kleine footprint op mijn bureau. De Aqua switches zijn vergelijkbaar met MX Browns; je moet doordrukken voor ze actueren maar ze klikken niet als blues. RGB is krankzinnig en de software okay. Stabilizers kunnen beter.
Goed toetsenbord, reageert snel bij het gamen en bij het typen. De keycaps zijn naar mijn mening wel iets kleiner dan gewend, voor mij was dit even wennen.
De software die erbij hoort is naar mijn mening prima.
Top toetsenbord. Ik vind de HyperX Aqua switches eigenlijk fijner dan de Cherry MX Brown switches die ik hier voor had. Mooi minimalistic design.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!