Gemiddelde gebruikersscore
Sneller en nauwkeuriger werken met de Wacom Intuos Pro!
Alweer mijn derde Wacom, ik kan niet meer zonder. Prijzig, maar de moeite waard, zeker omdat je zoveel instellingen aan je eigen voorkeuren kunt aanpassen.
Dit is een fijne tekentablet. De draadloze functionaliteit is erg fijn en de pen ligt fijn in de hand. Hij is alleen wel erg duur en de punten slijten snel.
Een geweldige aanwinst in mijn fotostudio, eerst even wennen maar dan kan je ook echt niet meer zonder. Een gemakkelijk te bedienen wheel en sneltoetsen. de pen is van gevoelig tot zeer zwaar in te stellen alle mogelijkheden ten over
Gekregen met de Canon promotie actie. Prima upgrade tegenover de Intuos Pen S.
Erg mooi ontwerp en werkt fijn. Gebruik hem zelf niet voor daadwerkelijk tekenen maar voornamelijk voor animatie en montage.
Werkt ook perfect als vervanger voor de muis (schijnt ook beter voor je hand te zijn).
Was al lang op zoek naar een degelijke Tekentablet. Naar veel zoeken een keuze gemaakt voor de: Wacom Intuos Pro S (FR & NL).
Heb hem nu al een paar maanden in bezit en ben erg tevreden, ik gebruik hem bij zowel Tekenen & Foto bewerkingen en andere Grafische opdrachten.
als je er eenmaal aan gewend bent werkt hij goed. genoeg ruimte om op te tekenen. als er lichte krassen op het tekenoppervlakte zitten kan je ze zo weg vegen met een vochtig doekje en ik heb er zelf veel plezier mee