De ZenPad S 8.0 van Asus is een apparaat met duidelijke plussen en minnen. Hij is licht, werkt vlot en heeft veel opslagcapaciteit, maar heeft ook een korte accuduur, veel bloatware, wat gekke instellingen en hij draait een oude versie van Android. Afhankelijk van je gebruik zullen de voor- of nadelen de overhand hebben. Naast de iPad mini Retina, die vrijwel even groot is en hetzelfde kost, zijn er weinig echte concurrenten. Ben je bereid tegen de 350 euro uit te geven, dan heb je al flink meer keus, maar dat is wel een forse financiële stap ten opzichte van de 279 euro die Asus vraagt voor de ZenPad S 8.0. Lees verder »
Voor een mooie prijs heb je een uitstekende tablet. De tablet is ideaal voor games, video's te bekijken op 2K-scherm en kan er vele applicaties tegelijk draaien. Zenpad S8.0 heeft een Quadcore processor, 4GB werkgeheugen en ruimte genoeg voor applicaties/video's met een super GPU! En het stereo-geluid is geweldig!
Erg goede lichte tablet die prima presteert tegenover tablets met Snapdragon cpu's. Met zijn 4GB ram loop je nooit tegen een tekort aan, net als met de 64GB opslag. Voor z'n geld een prima tablet
Ik kan dit apparaat echt aanbevelen, het is perfect voor intensief gebruik, handzaam, licht en erg snel! Verder heb je met 64gb intern genoeg ruimte om van alles en nog wat te installeren.
Een mooie slanke tablet met mooi groot en duidelijk scherm. Goede kleuren, duidelijke leesbaarheid, instelbaar lettertype.
Daarnaast geeft de Asus ZenPad S8.0 een mooi geluid bij het kijken naar video's door de stereo-speakers . De achterkant ziet er luxe uit maar voelt helaas wat goedkoop aan. Een behoorlijk minpunt: Opstarttijd!!
Deel je ervaringen en help andere tweakers!