Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore

5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
4
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0
+2
Linksquest
23 september 2023 Product gekocht

XPG Gammix S70 Blade 2TB

Ik was het zoeken naar extra opslag voor de Sony PlayStation 5, en na een tijdje zoeken kwam ik uit op de XPG Gammix S70 Blade 2TB. De heatsink ziet er mooi strak uit, maar laten we eerlijk zijn, het uiterlijk heeft geen echte meerwaarde, aangezien je hem toch niet ziet zitten. Maar wat hij moet leveren, dat is wel belangrijk, en gelukkig doet deze M.2 SSD dit zonder problemen. Lees hier mijn hele review, maar let op, deze review is gebaseerd op ervaring met de Playstation 5, ik heb deze SSD niet in een PC of laptop getest.

Pluspunten

  • Perfect voor de Playstation 5
  • Plug and Play
  • Compact
  • Lekker snel
  • Heatsink zit erbij
  • Goede prijs

Minpunten

  • Kwetsbare verpakking

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Blitsbeer Newbie
3 november 2023 Product gekocht

XPG Gammix S70 Blade 2TB

Hij zit al een tijdje in mijn PS5 en heb nog geen problemen ondervonden. Geen warmte, traagheid of opstartproblemen. Heb direct wat games uit mijn bibliotheek gedownload en dat ging feilloos.

Montage is simpel. Voor het zelf plakken van de heatsink is wel een handleiding, maar die komt niet verder dan: plak hem rond deze opening. Ik vermoed dat dit dus niet zo veel uitmaakt.

Al met al zeer tevreden.

Pluspunten

  • Plug and Play
  • Werkte direct in PS5
  • Snel

Minpunten

  • plakken heatsink op gevoel

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
DutchAwesome Newbie
10 oktober 2023 Product gekocht

XPG Gammix S70 Blade 2TB

Ik heb deze SSD aangeschaft voor mijn PS5 wegens geheugen gebrek. Echter kwam ik er achter dat de SSD leessnelheid van de PS5 langzamer is dan de XPG blade. Mijn games laden nog sneller. Mooie bijkomstigheid, ik zou dit product aanraden voor een PS bezitter.

Pluspunten

  • Hoge leessnelheid
  • Prijs / kwaliteit

Minpunten

  • Geen

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Ceaneye
27 september 2023 Product gekocht

XPG Gammix S70 Blade 2TB

Gekocht ter uitbreiding PS5 opslag geheugen. De SSD voldoet aan Read/Write snelheden voor de PS5 en werkt naar behoren. PS5/4 spellen zijn nog geen één keer gecrashed in het afgelopen halfjaar en zijn ook niet merkbaar trager o.i.d. dan wanneer deze draaien op het interne geheugen. Voor de prijs een goede koop. Nu nog afwachten hoe lang het mee gaat (levensduur) - maar dat is koffiedik kijken.

Pluspunten

  • Stabiel
  • Voldoet aan voorwaarden PS5
  • Goedkoop

Minpunten

  • Geen

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)

Heb jij ook een XPG Gammix S70 Blade?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review