Gemiddelde gebruikersscore
459/5000
deze kleine draagbare bluetooth-luidspreker is ideaal voor in de tuin of een kleine slaapkamer. Er is geen equalizer geïnstalleerd, dus voor verschillende soorten muziek die u nodig hebt om met een apparaat te voeden, waar u het niveau van bass en treble kunt selecteren.
Ziet er goed uit, klinkt goed, kan gemiddelde woonkamer behoorlijk vullen met geluid.
Weinig vervorming, redelijke bas. Vrij neutrale weergave.
Weinig toeters en bellen.
Let op: knopje achterop omzetten om BT verbinding automatisch te laten starten!
Ik was blij verrast met deze speaker. Ik wilde hem aansluiten voor wat achtergrondgeluiden maar het geluid was veel beter dan verwacht. Daarnaast ziet deze speaker er strak uit, is makkelijk te verplaatsen (wel voeding nodig). De bluetooth verbinding is prima, geen problemen mee. Er zit ook een aux op
Prachtig afgewerkt en zeer mooie sound. Mooi in balans niet teveel bass. Ik heb hem via aux aansluiting aan de tv aangesloten. Krachtig geluid uit zo een compacte speaker! Ik had een tijdje geleden de Touring M van Geneva Labs ontvangen, deze kan qua sound niet tippen aan deze speaker!
De Audio Pro T4 is een mooi afgewerkte en stevige Bluetooth luidspreker. Wanneer je hem optilt voel je meteen dat je iets deftigs in je handen hebt. Muziek die er uit komt klinkt heel goed en ook de bas is heel goed merkbaar en dit ook bij lage volumes.
Een mooie speaker met een fijn basgeluid. Het geluid is vooral op wat hoger volume mooi vol. De speaker staat bij ons in de woonkamer en voldoet prima. De connectie met de telefoon blijft goed als de deze in dezelfde ruimte blijft als de speaker. Ik ben heel erg tevreden!
Recent in de aanbieding bij iBood gekocht en ik ben er erg blij mee! Mooi compact formaat maar hij weet toch op een hoog volume kraakhelder geluid en diepe bass te produceren. Verder is hij mooi stijlvol vormgegeven en robuust gebouwd. Aanrader!
Mooi, klein en een prachtig geluid. Een aanrader voor ieder die een kwaliteits bluetooth speaker zoekt .