Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 1,0 1 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
1
29 november 2025 Rapporteer
Product gekocht

Garmin Vivomove Sport, Zwart (Zwart)

Ik heb lange tijd geen horloge gedragen, maar ik was nu op zoek naar een stappenteller en keek of dat viel te combineren met een horloge, het liefst een die niet elke dag moest opladen. Ik las goede verhalen over de nauwkeurigheid van de sensoren van Garmin en toen bij dit model uitgekomen: een mooi ogend analoog klokje met een touchscreen wat goed wegvalt in de achtergrond - i.t.t. bijvoorbeeld de Withings horloges.

Helaas wordt dit model uit 2020 nog steeds verkocht terwijl het duidelijk is dat Garmin deze al achter zich heeft gelaten.
Binnen vier maanden laat het touchscreen het afweten en reageert niet meer, door gebrek aan knoppen is er ook geen optie om het horloge uit en aan te doen wanneer nodig. Constant vibreert het horloge nu omdat het en in en uit menus springt en dat doet alles teniet.

Pluspunten

  • Hybrid horloge
  • Lange batterijduur

Minpunten

  • Firmware

Eindoordeel

1 van 5 sterren (Waardeloos)

Heb jij ook een Garmin Vivomove Sport?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review