Het horloge is licht en kan dag en nacht gedragen worden, 1 keer in de week aan de oplader. Het horloge voelt solide aan, bandje is fijn (helaas niet zwart).
In de apps is het homescherm te designen en kanje widgeds downloaden. Via de app is het makkelijk loopschema’s invoeren.
Goede funtionaliteit, barslechte GPS. Nu ruim een jaar in bezit en het minutenlang buiten wachten gaat meer en meer irriteren. Ondanks de veel uitgebreidere mogelijkheden verlang ik terug naar mijn simpele tom tom runner.
Gekozen voor dit product omdat het voldoet aan een aantal voor mij belangrijke zaken te weten een goede hartslagregistratie zonder borstband, knoppen i.p.v. touchscreenen een goede koppeling met andere apps zoals b.v. strava.
Lekker sporten met een horloge, dit is je apparaat!
Het horloge is licht en de accu gaat ongeveer 6 dagen mee. Het horloge voelt solide aan, bandje is fijn (helaas niet zwart).
In de connect app is veel info te vinden. In de connet IQ app zijn veel app’s te vinden.
Via de app is het makkelijk loopschema’s invoeren