Lenovo heeft de P2 in november 2016 uitgebracht. De telefoon is de opvolger van de Vibe P1, die nooit in de Benelux is uitgebracht. Helaas komt er geen opvolger van het toestel in Nederland uit, omdat Lenovo zich volledig gaat richten op de Motorola-toestellen.
De uniekste eigenschap van de Lenovo P2 is de zeer grote accucapaciteit. Toen hij uitkwam, was het een van de grootste accu’s die in een telefoon waren te vinden. Onder meer om deze reden beoordeelde Tweakers het toestel in zijn review met een 8,5. Hierin werden ook de lage prijs en relatief snelle hardware goed ontvangen.
Het toestel is standaard uitgerust met 32GB opslagcapaciteit, al kan dat met een micro-sd-kaartje worden uitgebreid. De Lenovo P2 is beschikbaar in de kleuren grijs en goud. Benieuwd wat onze community van de P2 vindt? Kijk dan eens naar de gebruikersreviews.