Free Record Shop

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Aanbieding van Game of Thrones S1 Blueray besteld op zaterdag. Prijs was 15 euro goedkoper als overige websites. Bestelling plaatsen gaat makkelijk. De rest niet!
Na deze ervaring bestel ik hier nooit meer wat!!

Verzending

Op vrijdag 26 mei 2012 heb ik een bestelling geplaatst.
Op 29 mei ontving ik een email dat het pakket verstuurd werd en dat ik deze binnen 24 uur zou ontvangen. Pakket is tot op heden niet aangekomen. Vervolgens contact opgenomen met free recordshop. Zie kopje aftersales voor al die informatie.

Klantenservice

Op vrijdag 1 juni heb ik gebeld dat het pakketje nog niet aangekomen was. Hierop vertelde een medewerken, het pakketje is verstuurd apart dat deze nog niet aangekomen is maar dat hij zou zorgen dat er een nieuw pakketje verstuurd zou worden.
Op 4 juni ontving ik het bericht dat er opnieuw een pakket verstuurd is welke ik binnen 24 uur zou ontvangen. Deze was op 6 juni nog niet binnen waarop ik besloot de klanten service te bellen.

Vervolgens word er in het bandje was het momenteel erg druk en kon de wachttijd oplopen tot enkele minuten. Onder enkele minuten versta ik 5 minuten maximaal 10 minuten.
De wachttijd is zelfs opgelopen tot 1 uur en 40 minuten. Hierna heb ik opgehangen aangezien ik een afspraak had staan waardoor ik niet langer aan de telefoon kon blijven. Ik heb hiervan overigens ook een foto genomen en verstuurd naar freerecordshop met een klacht en de informatie dat ik mijn pakket nog niet ontvangen had.

Hierop krijg ik 4 dagen later een email.
Zie hieronder een quote:
Na controle blijkt dat de verzending reeds heeft plaatsgevonden op 4 juni 2012, hoogstwaarschijnlijk heeft de levering en ons antwoord op uw e-mail elkaar gekruist.

Kortom, ze denken dat alles in orde is en denken er op deze manier van af te komen.
Ik heb vervolgens weer gebelt, na 15(!!!!) minuten kreeg ik iemand aan de telefoon. Het hele verhaal uitgelegd. Ja meneer het spijt me dat het zo loopt. Ik ga hem nogmaals versturen in de hoop dat deze dan wel aan komt. We ervaren dat het telefonisch momenteel erg druk is maar ander half uur was inderdaad niet normaal.
Op de vraag wat er gedaan ging worden met de gesprekskosten die ik gemaakt heb voor het wachten van die ander half uur was het antwoord simpel: Daar kunnen we niks aan doen.
Gevraagd of er iemand hoger is die er wat aan kan doen, nee dat kon niet.

Kortom, ik ben veel duurder uit, ik heb me pakketje nog niet en het kost me alleen maar moeite om een klacht in te dienen bij de klantenservice want die is toch niet te bereiken.
Je verwacht van een groot bedrijf zoals Freerecordshop dat ze een goede klantenservice hebben maar helaas.

Eens, maar nooit meer bestel ik bij Freerecordshop.

Scorekaart voor Free Record Shop

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie