Bij bestelling vermelding dat levering 1-3 dagen zou duren. Na 3 dagen gemailt. Snel antwoord maar helaas alleen met melding dat er over paar dagen meer informatie zou zijn over de levertijd. Bestelling toen meteen geannuleerd. Dit is snel gedaan en het geld zou in 1-5 dagen teruggestort worden. Ook dit is niet gehaald; het geld staat niet op mijn rekening.
Toch vreemd; Als ik iets wil kopen kan het met 3 minuten geregeld zijn maar als het geld terugmoet is er geen haast meer.
Al met al geen enorm probleem en het kan ook aan de leverancier en daarna payment-provider liggen. Maar om nou te concurreren met beloftes die je niet waar kan/gaat maken.. Ik zou zeggen bestel bij een winkel die waar maakt wat ze beweren of het gewoonweg niet beweren.