Flevo.eu

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren

Een zeer lage prijs voor een Hitachi 7K3000 2TB deed mij besluiten om bij Flevo 2 harddisks te bestellen. De levertijd was 10-20 werkdagen. Ik kreeg vrij snel een update dat de verwachte datum 13 april zou zijn, precies een maand na bestelling.
Gedurende die maand een aantal keer hun website bekeken en de verwachte levertijd werd steeds korter. Op 1 april was het 1-10 werkdagen, dus ik dacht dat gaat goed.
Maar op 12 april, dus vlak vlak voor die datum, ontving ik bericht dat de verwachte datum was verschoven, en wel naar 2 mei! Terwijl op de site nog steeds stond (en staat!) dat het 1-10 werkdagen is. Ik heb geprobeerd ze telefonisch te pakken te krijgen maar dat lukte niet. Soms werd er niet opgenomen en soms werd gemeld dat het nummer niet bereikbaar was.
Toen heb ik de order maar geannuleerd. Liever iets meer betalen aan een betrouwbare winkel.

---

Nog een toevoeging:
nu moet ik ook nog tot 30 dagen wachten tot ik m'n geld terug heb. Hebben ze toch mooi 2 maanden rente kunnen ontvangen over mijn geld. Erg slim!

Scorekaart voor Flevo.eu

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie