De Consumentenautoriteit van het Ministerie van Economische Zaken heeft ondertussen een waarschuwing uitgegeven voor Mijngsmwinkel omdat "mobiele toestellen niet geleverd worden en consumenten hun geld niet terugkrijgen" (www.consumentenautoriteit.nl).
Voor eenieder die op deze wijze is benadeeld door het bedrijf Mijngsmwinkel van de heer A.S. Ahmadi (uitreksel KvK) is het raadzaam in ieder geval aangifte te doen bij de politie, eerst door melding via het portaal internetoplichting op www.mijnpolitie.nl en vervolgens door aangifte te doen op het bureau.
Levering heeft nooit plaatsgevonden.
KlantenserviceGeld is niet binnen wettelijke termijn geretourneerd ondanks herhaalde toezeggingen. Geld is niet binnen wettelijke termijn geretourneerd ondanks herhaalde toezeggingen.Geld is niet binnen wettelijke termijn geretourneerd ondanks herhaalde toezeggingen.