Amazon.com

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

Algemeen
Amazon.com is een van de grootste Amerikaanse webshops, zo niet een van 's werelds grootste. Ik had er al eerder met tevredenheid een aantal (echte) boeken vandaan gehaald voor mijn studie. Dit maal een tweede Kindle voor iemand besteld omdat én de Kindle enorm beviel én ik positief was en ben over Amazon.com en haar mogelijkheden.

Website
De algemene uitstraling van de website doet mij wat simpel en gedateerd aan. Tegelijkertijd zit daar ook wel een kracht in: er is weinig poespas aanwezig.
Navigatie via het menu gaat vrij eenvoudig. Er zijn duidelijke categorieën gespecificeerd.

Kindle pagina
De pagina van de Kindle (#1 best verkochte artikel) is lang en naar mijn mening wat onoverzichtelijk. Veel tekst onder elkaar met aan de zijkanten veel suggesties van artikelen. Leest wat onrustig en het doet een beetje aan alsof er Google Ads aan de zijkant staan. Wat mij betreft niet echt de pagina die de best verkochte eReader ter wereld verdiend.
Voorts vind ik dat er slecht onderscheid wordt gemaakt voor de Internationale klanten zoals wij, Europeanen. De Kindle is voornamelijk gericht op de markt in de US, maar toch is hij ook populair onder de Europeanen. Er staat een summier blokje aan de rechterzijde waarin je als EU-klant wordt gewezen op de aparte pagina voor de EU-kindle. Had wat mij betreft in het Kindle navigatie menu wel een aparte 'International' vermelding gemogen.
Noot: Overigens zitten er in de Kindle zelf geen verschillen tussen de US en International versie. Bij de International versie wordt enkel geen stekker meegeleverd. Prijs is hetzelfde.

Verzending

Algemeen
De internationale verzending van Amazon loopt via UPS, waar ik enkel tevreden over kan zijn.
De Kindle was na zo'n 14 uur al verstuurd door Amazon. Lekker snel. Direct kun je in je 'My Amazon' op track klikken, waarna je de meest actuele informatie over je verzending te zien krijgt. Makkelijk en informatief.

UPS
Amazon schatte de verzendtijd op zo'n 5 á 6 dagen, maar zoals ik al vermoedde ging dit een stuk sneller. UPS is zeer snel vanuit de VS. De bestelling is geplaatst op dinsdagochtend (NL tijd) en vrijdagochtend stond de UPS-medewerker op de stoep, conform de UPS track informatie. Zeer snel en rap, je zou bijna denken dat het uit Europa komt.

Verpakking
Amazon heeft een eigen lijn verpakking ontworpen: Amazon's stress free.
De Kindle zit in een kartonnen doos die de vierkante vorm van de Kindle heeft en ruwweg 1,5x de afmeting van de Kindle heeft. Klein doosje, toch stevig verpakt.
Uitpakken gaat zoals Amazon beloofd: stress free. Er zit een lipje aan de zijkant, waarna je een strip van de zijkant aftrekt. Hierna klap je de voorkant open en daar licht je Kindle van het licht te genieten ;)

Scorekaart voor Amazon.com

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie