Ik heb bij Fotoshop Aalten al een paar keer van die handige hebbedingetjes voor de spiegelreflex gekocht die je niet zo gauw ergens anders vind.
In het verleden een adapterring aangeschaft om oude lenzen met M-draad op een Sony A100 camera te kunnen gebruiken en een Omnibounce voor mijn flitser.
Deze keer heb ik een Phottix Cleon draadloze afstandsbediening en een setje goede oplaadbare batterijen besteld.
De bestelling was op voorraad. 's Avonds laat heb ik het besteld en de volgende dag is het verzonden.
Er zijn geen verzendkosten. Je kunt voor 3,25 de verzending laten verzekeren, maar ik heb niet voor deze optie gekozen.
De volgende keer ga ik dat maar wel doen, want het pakketje is 'zoek' geraakt bij TNT.
Na contact te hebben opgenomen via de website van Fotoshop Aalten (wordt goed op gereageerd via e-mail), werd het pakketje uiteindelijk kostenloos nogmaals verzonden door Fotoshop Aalten.
Erg netjes geregeld dus!
Deze keer kwam de zending na 1 werkdag in goede staat aan.
Vandaar de beoordeling 'zeer goed' voor verzending. Als er een beoordeling aan TNT gegeven kon worden was die 'slecht' geweest.
Er wordt snel gereageerd op dvragen die je stelt via het contactformulier op de website.
Gezien het prettige mailcontact over de niet door TNT geleverde zending en het nogmaals naleveren van gehele pakket, kan ik niets anders zeggen over de aftersales dan: zeer goed