Enuzi

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Algemeen

Was op zoek naar Razer Moray Plus in-ear set en kwam via Tweakers qua prijs toch significant het goedkoopste uit bij Enuzi. Heb besloten na een vorige negatieve ervaring ze toch weer een kans te geven.

Goed gekeken naar de prijzen, ik was zo'n ruime 10 euro goedkoper uit bij hen t.o.v. de concurrentie. Gelijk dus naar hun site gelinked en besteld, na de bestelling nog eens op hun site gekeken en verbaasde mij over het feit dat de specs van de microfoon er niet bijstonden. Even me in de situatie verdiept, bleek dat Razer ook nog een 'vanilla' Razer Moray in-ear set heeft ZONDER de microfoon, waar ik dus niet naar op zoek was.

Gelijk met mijn bestelling een mailtje uitgedaan naar Enuzi waar ik wel gelijk de volgende dag antwoord op had (dit in tegenstelling tot eerdere ervaringen), dit is dus positief verandert, maar behoort in feite tot de standaard juiste handelswijze als het aan mij ligt. Even gevraagd naar om welk artikel het nou ging (wel of geen microfoon) en vermeld dat in geval van geen microfoon ik het geld graag retour zie omdat zij de Plus-variant (met microfoon) niet aanboden (wat ik overigens jammer vond). Tevens heb ik heel duidelijk melding bij ze gemaakt dat ze dus in feite onjuiste informatie hier op T.net hebben staan m.b.t. het artikel, ze zeggen in feite dat ze voor 29,95 de Moray Plus aanbieden terwijl dit de vanilla microfoonloze variant ervan is, die overal aanzienlijk goedkoper is. Hierop kreeg ik een geruststellend antwoord dat ze dit gelijk gingen aanpassen en dank voor de vermelding. Het geld zou donderdag teruggeboekt worden want dit was hun finance-day waarop ze o.a. terugboekingen regelden. Gek genoeg had ik vrijdag nog niks binnen en moest ik dus tot afgelopen maandag wachten om het geld teruggeboekt te zien worden, ik vind dit relatief lang aangezien er al een donderdag eerder (lees: week ervoor) aan vooraf is gegaan en mijn annuleringtegelijk binnenkwam met de bestelling zelf. Dit vond ik wat minder, en ook een beetje vaag, overal is het namelijk zo dat tussen verschillende banken er maar 1 werkdag voor nodig is om over te boeken, heb hier nog nooit eerder langer voor nodig gehad en dus toch vreemd.

Helaas zie ik nu tot mijn verbazing dat ze (nog) niks hebben gedaan aan de vermelding van de vanilla Moray op T.net en de Moray Plus vermelding die zij dus zogenaamd aanbieden. Ik wil niet gelijk zeggen dat dit klantenbedrog is, maar ronduit slordig is het toch wel, ze hebben hier ondanks mijn duidelijke vermelding niks aan gedaan, en dit hoeft ook geen 2 weken te duren denk ik zo.

Bottom line: ik ben niet bang om kritiek te leveren, maar ben ook bereid de goede kanten naar voren te brengen. Echt voldoende in het algemeen vind ik het niet omdat ik er toch een raar gevoel bij heb, maar feit is dat ik het geld heb teruggekregen zonder echte problemen. Communicatie is vooruit gegaan, en ik hoop dat ze nu alleen nog op korte termijn het verhaal rond de Razer Moray/Plus even aanpassen en corrigeren want dit stinkt gewoon. Echt heel slecht was mijn ervaring dus ook niet, dus middel ik het algemene gedeelte tot een slecht waarbij de aftersales in ieder geval beter zijn en wat mij betreft een voldoende waardig. Het liefst had ik natuurlijk gewoon een Moray Plus bij ze kunnen bestellen zonder problemen, dan hadden ze de maximum punten binnen kunnen halen. Wellicht een volgende keer.

Klantenservice

Heb het wel eens beroerder gehad, in ieder geval de communicatie is erop vooruit gegaan, nu zouden ze nog even de links moeten aanpassen enzo om te zorgen dat dit geen 'luchtje meer heeft'. Het is natuurlijk erg vaag dat er binnen 2 weken niet zoiets al verandert is, dus echt belangrijk vinden ze het kennelijk ook niet. Wat 'niet goed geld terug' betreft komen ze hun woord na, en dat is waar het om draait.

Scorekaart voor Enuzi

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie