Op zich een redelijke winkel en het assortiment is aardig.
Website is redelijk overzichtelijk, maar zeer karige product specificaties. Prijzen op de site wijken af van in de winkel. In mijn geval 15 euro.
Meteen meegenomen, dus hier kan ik niets zinnigs over zeggen.
KlantenserviceEn hier gaat het mis. De door mij gekochte nokia C6-00 telefoon bleek gebruikt te zijn. Hij stond al vol met diverse apps (bijvoorbeeld enekele betaalde games), foto's gemaakt met de camera, een zelf gemaakt filmpje, bookmarks voor vodafone, een exchange admin log van meer dan 3 maanden en wat mp3 bestanden zonder id3 tag (Ik bedoel dus niet die voorbeeld achtergronden/muziekjes.) Ook ging hij bij eerste gebruik meteen naar een kaal home screen, ipv het standaard instellingen verhaal.
Terug in de winkel heb ik dit alles laten zien. Echter werd er glashard volgehouden dat het om een nieuw toestel zou gaan. Op de vraag hoe dit alles op de telefoon terecht zou zijn gekomen was het antwoord dat mogelijk iemand bij nokia dit zou hebben gedaan met testen.
Het gesprek liep op totaal niets uit. Er was geen echte ruimte en er werd niet tegemoet gekomen. Zelfs met alle bewijzen voor hun neus doen ze gewoon niets.
Na een vast loper tijdens opstarten de telefoon gewist, sd kaart leeg gehaald en nu hopen dat het ding blijft werken.
Ik kan deze zaak absoluut niet aanbevelen en zeer zeker niet voor losse toestellen.