Voor mij de eerste keer dat ik wat bij Muizenshop.nl besteld heb. Wel eerst even mijn research gedaan zoals gewoonlijk bij nieuwe shops en heb zowel veel positieve als negatieve reacties gevonden. Uiteindelijk toch bij Muizenshop.nl besteld omdat een van de producten die ik wilde bestellen, alleen bij Muizenshop.nl te koop is. Namelijk de Ratscar Deskpad eSporter XXL, een muismat waar zowel muis als keyboard op kunnen liggen, ideaal. Daarnaast heb ik ook nog een Razer Mamba muis mee besteld, om het plaatje compleet te maken.
VerzendingNadat ik mijn bestelling heb geplaatst('s ochtends) kreeg ik een bevestigings mail, zoals het hoort. De Razer Mamba muis was niet direct op voorraad(wel bij de leverancier, dit is te checken op de website!) en had een levertijd van 1-3 werkdagen. De muismat was direct leverbaar volgens de website.
De volgende dag al kreeg ik een mailtje dat mijn bestelling overgedragen was aan de TnT Post, en dat mijn bestelling daarmee dus ook compleet was.
En zoals verwacht stond er de volgende dag netjes een jongen met een zwart/oranje jasje en een Muizenshop doos voor de deur, de levering heeft dus eerder plaats gevonden dan verwacht. Normaal als er 1-3 dagen levertijd staat reken ik op 3 dagen. Om verdere teleurstellingen te voorkomen.
Een paar dagen later heb ik van Muizenshop nog een mailtje gehad of mijn bestelling beviel, waardoor ik mij nu ook herinner dat ik nog even een korte review op hun website moet plaatsen. Persoonlijk ben ik zeer tevreden met muizenshop, en zal ook geen tweede keer na hoeven denken om er nog een keer wat te bestellen. Het is een duidelijke webshop, die niet direct je hele mailbox volspammed met reclame nadat je een keer wat gekocht hebt.