Het werd tijd voor een betaalbare laptop en dus kwam ik uit op dit model: http://tweakers.net/price...dge-15-%28nvlb3mh%29.html
De website ziet er goed uit en eerdere reviews over deze webshop gaf mij een positief gevoel al heb ik nog nooit van deze winkel gehoord. De naam was anderhalf jaar geleden verandert en er is een holding daarboven met 4 winkels. Omdat ik het niet volledig vertrouwde had ik de bestelling geplaatst om op te halen met contante afbetaling. De laptop werkt keurig/perfect en ik ben er zelf zeer tevreden mee.
In de toekomst zal ik zeker een weder aankoop plaatsen.
Het product werd opgehaald. Achteraf was het misschien beter geweest om de bestelling te laten versturen. Al is de fysieke winkel goed bereikbaar per auto en openbaar vervoer. Te voet vanaf Station Sloterdijk raad ik zeker af. Dat is een totale loop van +/- 9 km!
KlantenserviceNog geen ervaring mee gehad.
De Cashback actie op de laptop gaat voor mij over 29 dagen in en het formulier is verkrijgbaar vanaf 18 december.
Via de e-mail en bij het bedrijf had ik nog vragen over gesteld en deze werden naar mijn idee goed beantwoord. Wanneer de cashback succesvol is dan wijzig ik het oordeel.