In het algemeen krijgt IT-service van mij een zeer goede beoordeling. Tot op heden heb ik bij hen alleen nog maar waterkoeling hardware aangeschaft dus mijn review blijft beperkt tot ervaring m.b.t. het leveren van waterkoeling hardware.
Ik vind de website niet altijd even overzichtelijk en soms wat omslachtig werken. De menu structuur is namelijk wat onlogisch en inefficiënt. Echter als je eenmaal weet waar alles zit dan vormt dat geen probleem meer. Daarnaast werkt de zoekfunctie ook prima. De informatie bij de producten is bij mijn weten altijd up to date en daarmee dus ook de voorraad indicatie.
Op het moment van bestelling krijg je een bevestiging per e-mail en gedurende je bestelling ontvang je statusupdates. Je kunt je bestelling op de meest voorkomende manieren betalen zoals Visa, PayPal, iDeal, etc. Je hebt zelfs de mogelijkheid om 1 maal per week je bestelling persoonlijk op te halen. Ik ben er niet zeker van of je bestelling dan vooraf betaald dient te zijn of dat je ook ter plaatse kan betalen d.m.v. bijv. pin betaling.
De bereikbaarheid is simpelweg uitstekend per e-mail en reacties zijn erg snel!!!! Daarbij krijg je antwoord van de eigenaar van de webshop. Deze geeft je een erg informeel gevoel en hij heeft er totaal geen moeite mee hem met zijn voornaam aan te spreken. Je krijgt er het gevoel speciaal te zijn wat ik in deze tijden (helaas) toch als uniek beschouw!!!!
Ik heb recentelijk nog voor een nieuwe graka gekeken en vond deze prijzen wel boven gemiddeld. De prijzen liggen voor waterkoeling hardware gewoon gemiddeld. Het assortiment waterkoeling onderdelen is daarentegen wel erg groot waardoor ik bij IT-service al enkele producten heb kunnen vinden die ik elders niet gevonden kon krijgen. Het is ook mogelijk dingen op verzoek te bestellen indien de eigenaar deze kan leveren.
De kennis van de leverancier is goed en met name op het gebied van waterkoeling daar hij zelf ook met waterkoeling bezig is. Hierdoor kan hij ook nieuwe producten proberen en daar dus uit eigen ervaring over mee praten. Maar ook wanneer hij iets niet zeker weet zal hij dit aangeven.
Over het algemeen ben ik dus erg te spreken over deze webshop en kan ik hem iedereen aanraden om eens een kijkje te nemen.
Mijn huidige bestelling loopt momenteel nog maar in het verleden zijn alle verzendingen netjes afgehandeld. Deze waren dus volgens afspraak geleverd en mooi op tijd. De producten waren goed verpakt in een stevige doos en lege ruimte was opgevuld met vul materiaal.
Indien je iets naar NL laat versturen gebeurd dit middels GLS transporteur. Hiervoor wordt 10,- euro in rekening gebracht. Zij maken ook gebruik van een track en trace systeem zodat je je levering kan volgen.
Als verrassing zit er vaak een lolly en wat stickers bij de zending in de doos. Wat natuurlijk een leuk extraatje is.
Tot op heden nog geen ervaring mee.