Zondag 10 januari een disk besteld bij Univendi. Gelukkig gekozen voor ophalen en betalen bij levering. Vanaf gisteren probeer ik contact te krijgen met Univendi om de status van de bestelling na te vragen, maar ik krijg geen reactie. Alle artikelen zijn inmiddels van de Univendi site verwijderd, dus je kunt er ook geen bestellingen meer plaatsen.
Ik ga er inmiddels van uit dat de bestelling niet meer uitgeleverd gaat worden. Mocht ik nog een reactie krijgen, dan meld ik dat natuurlijk hier en stel de review bij.
Update 22-01: Mail gekregen dat familieomstandigheid de vertraging heeft veroorzaakt. Daarvoor heb ik begrip. Dat kan in een eenmans zaak gebeuren. Ik kan de schijf per ommegaande op afspraak ophalen.