JoVoCo Computer Services

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Ik ben op de site van Jovoco gekomen via het tweakers forum, waarop ik op zoek was naar de Radeon 5850. Deze site bleek een acceptabele levertijd te hebben van 10-14 dagen (vooral gezien de schaarste van het product), maar voor de zekerheid stuurde ik eerst een mail op 6 december.

Ik kreeg binnen een paar uur een mailtje terug (ondanks dat het zondag was!), waarin mij gegarandeerd werd dat ik -mits ik op dat moment bestellen zou- ik de kaart binnen 7 werkdagen kon verwachten. Dus ik maakte meteen mijn bestelling (2 XFX 5850 kaarten).

De details en status van de bestelling zijn te vinden via je acount, die je op de site eerst aan moet maken. Verder ontving ik direct een bevestiging per mail, en nog een mailtje waarin bevestigd werd dat ik betaald had. Betalen is mogelijk via iDeal, vooruit via Bank/Giro en Paypal.

De site zelf is zeer makkelijk te navigeren, vanwege een layout waar de meeste mensen niet onbekend mee zijn; product categorieen links, winkel-gegevens bovenin en account-opties rechts. Over correctheid kan ik niet veel kwijt, maar ik heb niks vreemds aangetroffen. Op de site is verder voldoende info betreft de werkwijze van JoVoCo te vinden.

Verzending

Ik heb mijn order op 15 december gecancelled, omdat ik via een kennis al aan die kaarten wist te komen (voor een vrindenprijsje, lucky me). Hierdoor kan ik geen oordel vellen over hoe de verzending is afgehandeld, gezien ik de pakjes niet heb mogen ontvangen en waarnemen.

Ik heb wel een status-update per mail mogen ontvangen op de 12e, waarin mij verteld werd dat JoVoCo de kaarten op de 14e verwachtte, waarna ze na ontvangst ze naar mij zouden sturen. Dat kon ik wel waarderen.

Klantenservice

Theoretisch gezien valt mijn situatie net niet onder aftersales, of net wel? Het lijkt er wel op.
Ik heb dus de 15e ('s avonds) verzocht mijn order te cancellen, en heb meteen de volgende dag mail ontvangen, waarin ze schreven dat de producten gelukkig nog niet verstuurd waren en ik mijn centjes zo snel mogelijk weer kan verwachten. Zonder enig probleem dus. Ik ben hier zeer over te spreken.

Scorekaart voor JoVoCo Computer Services

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie