De website van belzaak is redelijk overzichtelijk. Nadat ik op tweakers in de pricewatch had gekeken, heb ik mn keuze op deze winkel laten vallen, omdat deze winkel het toestel op voorraad zou hebben. Wat ook voor de winkel spreekt is het feit dat er geen verzendkosten verrekend worden. Het ging om een Nokia E52.
Tijdens het bestellen heb ik het vinkje "statusupdates" uiteraard aangeklikt. Ik heb echter nooit een statusupdate ontvangen. Ook als je op de website inlogt, blijft de status op "open" staan. Open zegt natuurlijk niks. Wat je als klant wilt weten, is of er sprake is van een backorder, of het product al verzonden is, enzovoorts.
Op e-mails (3 stuks) is niet gereageerd. Telefonisch contact leerde me dat het toestel wel besteld was, maar dat ze niet wisten wanneer het binnen zou komen. Ik had dan ook niet verwacht dat ik de telefoon al na twee dagen bezorgd zou worden!
Prima! Naast de originele telefoon verpakking was het doosje in een andere doos gestopt. Geen overbodig schuim en dergelijke. Normaal formaat. Gewoon perfect.