FotoQuelle Nederland.b.v.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Ik heb geen ervaring met verkoop van camera's etc.aangezien ik mijn toestel ergens anders veel goedkoper kon kopen,maar Ik heb via fotoquelle alleen fotoafdrukken afgenomen.
Ik laat daar foto's op A4 formaat afdrukken en soms in het grootste posterformaat.

Zondagochtend vroeg mijn foto's geupload.Volgens de fotoquelle site duurt het 2-3 dagen voor verwerking van de foto's en 5 dagen voor de posters.
Gisterenavond(maandag) een email gehad dat mijn fotobestelling uitgevoerd was en vandaag(dinsdag) de foto's en de poster(3 dagen eerder dan op de site stond aangegeven) mijn foto's kunnen ophalen op de opgegeven bestemming.
Het voordeel bij fotoquelle is dat ik overal in Nederland mijn foto's kan ophalen.
Bij sommigen ophaalpunten krijg je zelfs een email dat de bestelling binnen is en dat ie opgehaald kan worden.

Bij fotoquelle op de site hebben ze nieuwe uploadsoftware gezet.Met de vorige software geen problemen gehad.Met de nieuwe software heb ik op mijn laptop nadat ik 1 foto van de hele reeks geupload had gelijk een blauw scherm en kan ik dus niet de foto's uploaden.Op andere pc's geen last van.
Nadeel wat ik ondervond met het uploaden is dat ik eerst 10 foto's in A4 formaat upload en om een poster toe te voegen moet ik weer opnieuw inloggen,maar hij voegd de posterbestelling wel bij mijn andere bestelling

Verzending

Verzending is snel.Vaak binnen 1 dag nadat er een bevestiging van het uitvoeren van de order binnen is,is mijn bestelling op lokatie.

De a4 foto's zitten netjes in een grote enveloppe met aan 1 kant karton ,zodat ze niet gevouwen worden.
De grotere posters zitten netjes in een hard kartonnen koker.Wat ik wel een minpuntje van de laatste bestelling vond ,dat ze de orderbrief in de koker hadden gedaan,waardoor de foto beschadigt kan raken.In de overige situaties zat ie netjes met een plakbandje op de buitenkant van de koker geplakt.

Klantenservice

Aftesales heb ik eigenlijk geen last van gehad.gaat ook moeilijk met foto's.

Wel wil ik vermelden dat ik met een canvas bestelling netjes gebeld ben door iemand van fotoquelle dat de foto niet goed op het canvas kwam(handen zaten dan aan de zijkant).Die man kreeg mijn ouders aan de foon,die wisten niet wat er bedoeld werd.
Dus kreeg ik netjes een mailtje van de beste man met uitleg wat er aan de hand was.Aangezien ik weinig aan de foto kon doen,heb ik de man terugggemailt dat deze bestelling niet door hoefde te gaan en de andere wel.

De bestelling was netjes uitgevoerd.

Scorekaart voor FotoQuelle Nederland.b.v.

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie