Na wat rondkijken bij een aantal leveranciers, heb ik bij Soundgear.nl een setje reis-speakertjes besteld: de XM-I X-minimax.
De website is overzichtelijk, er is duidelijk aangegeven wat er voor levertijd verwacht mag worden (voor 22:00 besteld, de volgende dag verzonden (aangetekend via TNT), dus de dag daarna in huis) en wat de verzendkosten (heel redelijk) zijn.
Direct na bestellen (14:00) kreeg ik een automatisch bevestigingsmailtje, dezelfde dag om iets over 17:00 uur bericht dat m'n bestelling de volgende dag verzonden zou worden.
Ik was niet helemaal zeker of het verzenden daadwerkelijk gelukt was, de bestelstatus niet veranderd was van 'in behandeling' naar 'verzonden', maar zojuist stond de pakjesboer (TNT) op de stoep. Ik moest tekenen voor ontvangst, en er zat een grote sticker 'Aangetekend' op de doos.
Geen track&trace dus, maar echt nuttig is dat ook niet, tenzij je bang bent je pakketje mis te lopen.
De verpakking was netjes geregeld: een stevig dichtgeplakte kartonnen doos, gevuld met van die leuke zachtschuimen 8'tjes en in het midden het product.
Als bonus zat er nog een vet coole Soundwear.nl branded kabelwinder bij.