Ik heb vorig jaar een Alubox voor iemand (externe behuizing voor een harddisk) bij ze besteld. Ging prima, heb het zelf afgehaald.
Nu heb ik in februari voor mezelf de AluboxTFX bij ze besteld en deze op 11 maart 2008 betaald (daarom heb ik hier bij besteldatum maar even 11-3 ingevuld). Tot vandaag staat de status op In Behandeling, heb ik een stuk of 8 tickets voor hun helpdesk geopend met de vraag wanneer ik het kan ophalen. Meestal duurde het een week voordat ik reactie kreeg en die was dan altijd hetzelfde:
"Wij kunnen er niets aan doen, ligt aan de leverancier"
"Volgende week kunt u het ophalen"
Prima! Maar de volgende week kon ik niets ophalen. En zo gaat het nu al 9 weken door.
Ik vind het echt achterlijk dat ik iedere keer weer contact met hun moet zoeken, terwijl ik iedere keer vraag om een wat meer actieve houding van hun, en ook om eens een andere reactie te sturen.
Ze reageren niet meer op mijn helpdesk tickets, ze hebben mijn betaling dus al 9 weken geleden ontvangen.
Daarnaast zijn ze ook nog eens klanten aan het misleiden, op hun site staat al sinds februari doodleuk de AluboxTFX op hun site met een levertijd tot 7 dagen! Incorrecte informatie, ik heb ze gevraagd waarom ze dat niet aanpassen. Kreeg geen reactie daarop.
Ik heb ook meerdere malen hun 0900 gebeld maar ze nemen niet op en hun voicemail is vol.
Ik vraag me af waarom ze nog een webshop keurmerk hebben. Dat verdienen ze echt niet.
Zie bovenstaand verhaal. Heb vandaag weer een ticket geopend (want een reactie op mijn laatste ticket van 22 april bleef uit!) met een boze toon waarin ik mijn standpunten duidelijk maakte: (1) waarom ze 9 weken lang mij niet op de hoogte stellen, en (2) het product wel op hun site met een levertijd van 7 dagen adverteren. En gevraagd wanneer ik het nu werkelijk kan ophalen.
Kom net thuis en zie in mijn mail een status wijziging: bestelling geannuleerd, geld teruggestort. Geen reactie gehad op mijn ticket van vandaag en natuurlijk ook geen reactie op mijn ticket van 22 april. Echt waardeloos.
Ik heb 9 weken voor niets gewacht!
Bovendien staat het product nu voor 7 euro meer op hun site.