Herhaaldelijk wordt de beloofde leverdatum niet nagekomen. Voorafgaand aan het bestellen heb ik contact opgenomen om de beschikbaarheid van het product te checken. Het bleek op voorraad. Dit was niet het geval. Het moest besteld worden. Later beloofde leverdatums zijn ook niet nagekomen. Onacceptabel.
De webshop mist belangrijke informatie op de 'over ons' pagina. Gegevens over hun voorwaarden zijn niet beschikbaar. De website hanteert een tarief van 0,45 cent voor 0900 nummer voor assistentie bij een order. Onacceptabel.
De helpdesk module die het alternatief is voor directe communicatie met de webshop en reageert actief. Desalniettemin blijft de nodige communicatie omtrent status updates van de geplaatste order achterwege.
Tot verzending is het niet gekomen
KlantenserviceInformatie over de annulering is niet beschikbaar op de website. Ik wacht op antwoord via hun module. Met deze webshop doe ik nooit meer zaken