Beste Robin,
Vanaf het moment tot aan het afhandelen van uw RMA inclusief terugsturen van de harddisk is alles perfect verlopen.
U schrijft hier een erg lang verhaal met alles tot in detail om uw mening extra kracht bij te zetten terwijl er eigenlijk helemaal niet zo veel is gebeurd.
U heeft een RMA aangevraagd en ons hierover gemaild, wij hebben u instructies gegeven hoe u de schijf terug kunt sturen.
U heeft zelf expliciet aangegeven dat u eerst wilde weten wat onze voorwaarden en dergelijke zijn, terwijl dit helemaal niet hoeft.
Uiteindelijk is de procedure heel simpel, u stuurt de harddisk op en wij vervangen deze maar juist omdat u dit expliciet wilde weten en hierover een aantal keer nog wilde mailen heeft voor vertraging gezorgd in de afhandeling van uw RMA.
U heeft hierna zelf ook nog ervoor gekozen om de schijf pas veel later te verzenden, ik neem aan dat u dit tijdbestek niet in de duur van uw RMA heeft opgenomen maar uit uw verhaal waar u aangeeft dat het een maand heeft geduurd kan ik concluderen dat u dit wel heeft gedaan.
Ik vind het bijzonder kwalijk dat u ons hiervan de schuld geeft.
De harde schijf is bij ons getest door onze technische dienst wat natuurlijk normaal is en wat uiteraard wat tijd in beslag neemt, echter moesten we ons personeel van de technische dienst zowat ook nog op de mail afhandeling zetten om de talloze mails die u in de tussentijd stuurde ook te beantwoorden.
De harddisk kon niet direct vervangen worden omdat deze niet voorradig was, dat u ons op dit punt niet gelooft zegt meer over u dan over ons.
Wij zijn altijd gebaat bij een zo snel mogelijke afhandeling van een RMA, 2 dagen later hadden we ook daadwerkelijk een nieuwe levering binnen en hebben we uw harddisk zoals u zelf ook zegt keurig verpakt verzonden.
Al met al heeft dit proces niet meer geduurd dan een week.
Dat het gehele proces volgens u langer heeft geduurd is vrijwel geheel te wijten aan u zelf om redenen die we hierboven hebben opgenoemd, bovendien hadden we u eerder al aangegeven dat wij u niet laten wachten totdat de harde schijf gerepareerd of vervangen wordt door de leverancier maar vervangen wij deze uit onze eigen voorraad om de procedure voor onze klanten nog sneller te laten verlopen.
Veel sneller dan dat is helaas niet mogelijk zoals u ongetwijfeld wel zult begrijpen maar niet laat blijken uit uw verhaal.
Het is daarnaast wel vreemd dat wanneer u de bestelling voor de harddisk had geplaatst een aantal maanden geleden u de harddisk binnen 2 dagen binnen had maar hierover geen review heeft geplaatst, dat is helaas ook de reden dat er door deze review van u een vertekend beeld ontstaat van ons bedrijf.