Sidder.nl

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

Algemene indruk van de website is goed en overzichtelijk. Ik heb er zelf nu 3 bestellingen geplaatst. (4 x R4DS inclusief MicroSD kaarten). Zowel de reacties via e-mail danwel telefonisch werdt zeer netjes afgehandeld.

Wat ik zelf zeer prettig vind is dat wanneer je inlogt met je account op de website dat je ook de factuurhistorie kunt bekijken en daarmee meteen de status van je bestelling kunt controleren.

Verzending

Indien op voorraad wordt de bestelling netjes en snel geleverd. Tevens goed verpakt in beschermende enveloppes. Ook goed nagedacht door het doosje van de R4DS opvouwen zodat het een normaal poststuk is in plaats van een pakketje (wat uiteraard de verzendkosten zal drukken) maar tevens dat de postbode het in de brievenbus kan stoppen in het geval dat er niemand op het verzendadres aanwezig is.

Prima dus...

Klantenservice

Ik heb gelukkig nog geen aftersales nodig gehad, de producten die ik tot op heden heb besteld nog geen problemen mee gehad. Maar ik heb door de opgedane ervaringen geen reden om te twijfelen dat de aftersales niet correct afgehandeld zal worden.

Bij deze shop zal ik in de toekomst zeker nog wel meer bestellingen gaan plaatsen.

Scorekaart voor Sidder.nl

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie