cornevaniperen.nl

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

De prijzen van Corné zijn goed, maar de afhandeling van de bestelling is bijzonder beroerd. Je krijgt wel direct een bevestiging van je bestelling (8 februari), maar vervolgens blijft het angstvallig stil. De vooruitbetaling is dan inmiddels al lang en breed van mijn rekening afgeschreven. Na twee e-mails gestuurd te hebben (op 20 en op 27 februari) met de vraag hoe het met mijn bestelling zit, ontvang ik een bericht (1 maart) dat hij op vakantie is geweest. Hij zegt toe de spullen nog diezelfde dag te versturen.
Op 9 maart heb ik nog steeds niets mogen ontvangen. Dus weer een e-mail gestuurd (de man is telefonisch immers niet te bereiken, omdat er nergens een telefoonnummer te vinden is). Daarbij geeist dat ik binnen een aantal dagen mijn spullen ontvang of dat ik mijn geld terug krijg. Op 12 maart ontvang ik het volgende bericht van Corné: "Vandaag contact gehad met UPS en zij hadden de zending nog op depot staan. Ik heb inmiddels de betaling aan je geretourneerd en UPS opdracht gegeven om de goederen aan mij terug te sturen, aangezien ik niet het risico wil lopen om later dan woensdag af te leveren."
Ik geloof er niets van dat de zending al halverwege was. Inmiddels is het geld inderdaad geretourneerd, maar al met al heeft het wachten dus ruim een maand geduurd. En de reden dat ik uiteindelijk toch mijn geld heb teruggekregen, heeft volgens mij veel te maken met het feit dat ik gedreigd heb met het doen van aangifte wegens oplichting en het in kennis stellen van programma's als Opgelicht.
Het was mijn eerste maar ook mijn laatste ervaring met dhr. Van Iperen.

Verzending

Die heeft dus nooit plaatsgevonden! (al heeft dhr. Van Iperen daar een andere mening over)

Klantenservice

Gelukkig niet nodig gehad.

Scorekaart voor cornevaniperen.nl

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie