Prima website met duidelijke productinformatie. Je krijgt een bevestiging van je bebestelling via de mail en ze houden je goed op de hoogte over de status van je bestelling.
VerzendingIk kreeg mijn bestelling een dag later dan gepland omdat er een stroomstoring was in de regio waarin PCmedia is gevestigd. Ze hebben mij hierover via de mail geïnformeerd.
KlantenserviceIk had 3D tuin 2005 besteld en was absoluut niet tevreden over dit softwarepakket. Daar kon PCmedia overigens niets aan doen, want mijn ontevredenheid had betrekking op het product zelf. Omdat ik de folie had verwijderd en het pakket al had geïnstalleerd, kon ik (natuurlijk) geen aanspraak maken op retournering. Ik heb ze daarom een mail gestuurd waarin ik hen informeerde over mijn negatieve ervaringen met het product. Een dag later werd ik gebeld en kreeg ik het aanbod om het product kostenloos om te ruilen voor een ander gelijkwaardig softwarepakket. PCMedia zou mijn klacht gaan bespreken met de leverancier. PRIMA SERVICE DUS!!!!