Ik was al tijden op zoek naar een 2e computer. Aangezien ik weinig te besteden had en ik er ook geen bijzondere dingen mee wilde doen, besloot ik een oude Pentium II die ik nog had te upgraden. Uiteindelijk heb ik bij Hardwarecenter een moederbord, een Pentium4 en een 512MB geheugen besteld. Tevens had ik er een Maxtor 250GB bij genomen.
Op de website staat alles duidelijk vermeld en ook de link naar de websdite van de fabrikant is we handig. Het mailtje dat mijn bestelling ontvangen was kreeg ik vrijwel onmiddelllijk na het plaatsen.
Per ongeluk (ik had beter moeten kijken) had ik het verkeerde geheugen bij mijn moederbord besteld. Het moest DDR zijn terwijl ik DDr2 besteld had. Ongeveer een uur na het plaatsen van mijn bestelling kreeg ik een mailtje van Hardwarecenter met de vraag of het de bedoeling was dat het geuegen niet bij het moederbord paste. Wat een geluk! Ze denken daar echt na in tegenstelling tot andere (web) winkels, die niet verder kijken dan hun neus lang is.
Verder werd ik goed op de hoogte gehouden van de status van mij bestelling en krteeg ik netjes een T+T nummer.
De verwachte levertijd van de producten was 3 tot 5 dagen en dat klopte. Op maandag besteld en vrijdag waren mijn spullen er, zodat ik het weekend gelijk aan de gang kon. Alles was prima verpakt, alsof het met een vliegtuig moest. Niets mis mee, er kon niets kapot gaan.
KlantenserviceAangezien ze nog geen shopsurvey hadden was ik hier een beetje bang voor. Gelukkig heb ik er niet gebruik van hoeven te maken, maar dat mailtje over het geheugen vind ik hier eigenlijk ook wel in passen. prima dus!
Als ik weer iets nodig heb zal ik hier zeker weer gaan kijken.