Uit eigen beweging
AlgemeenAlgemene beoordeling is een voldoende. Bestelling liep prima, betaling ook. Verder niks bijzonders op dat vlak op aan te merken.
VerzendingBij bet bestellen stond morgen in huis, dat was niet het geval. Door drukte waren ze later met bezorgen. Bezorgen was verder prima.
KlantenserviceAfgelopen november een tv gekocht bij ART ELECTRONICS. tv goed ontvangen. Bij het af halen van de beschermlaag van het scherm is de onderlaag een stuk meegekomen. Contact opgenomen met dit bedrijf, de tv kon werden opgehaald om het te beoordelen. Beoordelen duurde inmiddels al een paar weken en moest zelf contact opnemen hoe het ervoor stond. Onlangs zeiden ze dat er geen garantie op zat wat er is gebeurd. Na veel mailen vroeg ik mijn tv terug, maar wilden ze weer geld voor vragen (90 euro) toen ze de tv kwamen ophalen is dat niet gecommuniceerd met mij dat ik weer 90 euro moest betalen als ik hem terug wil. Ik vind onacceptabel en 0 klantvriendelijkheid. dit bedrijf wilt mij nergens in tegemoet komen. Op mijn laatste mail reageren ze niet meer en telefonisch is dit bedrijf onbereikbaar!!! Mijn tv is dus nog steeds bij dit bedrijf! Denk na voordat je hier bij ART ELECTRONICS IETS BESTELD!!