Uit eigen beweging
AlgemeenHet apparaat dat ik wilde is in het afgelopen jaar al 50% in prijs gedaald en ik denk dat we allemaal wel wat beters te doen hebben dan over tientjeswerk stechelen bij een verkoop < 300,- dus ik heb gewoon de prijs op de site betaald. Maar wel heel tof dat ze aanbieden om een scherp aanbod te doen, Sowieso een pluspunt.
Gelijk een bevestiging mail van de ontvangst en verschillende mails over de overdracht naar de pakketdienst (DPD Home). Dus goede communicatie rondom de levering.
Zondagavond besteld, woensdagavond in huis. Helemaal blij mee.
DPD wil nog wel eens het busje voor je deur rijden en 'm daarna snel in z'n achteruit zetten waarna je de mail krijgt "We hebben je gemist". En soms belt iemand gewoon aan en dan gaat het prima. Ik denk dat ze die mensen gewoon te weinig betalen om ook maar enige eisen te kunnen stellen.
Daarom zou een tweede pakketleverancier als keuze prettig zijn. Wel echt een luxeprobleem.