Digitalo.de

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

Jammer aan de webstructuur is dat je niet meerdere typen van "hetzelfde" tegelijk kan vergelijken; geen camera's van merk x op dezelfde pagina als die van y. Verder reageren ze wel snel op e-mail en ontvang je keurig mailtjes als je bestelling geaccepteerd is, je betaling binnen is (via de Postbank was mijn buitenlandbetaling woensdag verstuurd en vrijdag over) en je pakje onderweg. Het is wel soms afwisselend of je mailtje in het engels, duits of beide is, maar voor mij was dat geen probleem.

De prijs (in ieder geval voor de camera die ik bestelde) lag bijna 50 euro onder de prijs die je er in Nederland voor zou moeten betalen (wat wel aardig wat is op de 250 respectievelijk 295 euro). Wel een minpuntje is dat de handleiding die erbij kwam Duits is, maar Engels was online gratis te vinden :)

Verzending

Verzending via UPS, maandag verstuurd en volgende dag (binnen 24 uur dus) in huis, iets wat niet iedere leverancier in Nederland ze nadoet. Met Track&Trace was het pakje goed te volgen.

Scorekaart voor Digitalo.de

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie