Uit eigen beweging
AlgemeenVia de telefoon werden wij aangeraden om een oven met ingebouwde airfry-functie aan te kopen. De oven werd echter geleverd zonder deze functie en zonder bijhorende bakplaat. Sindsdien proberen wij al drie weken telefonisch en via mail tot een oplossing te komen. De klantendienst beloofde meermaals om ons terug te bellen, maar dat is geen enkele keer gebeurd.
Krëfel heeft intussen wel publiek gereageerd op deze review, maar ons bericht via het contactformulier blijft na vier weken nog steeds onbeantwoord. Ondertussen werd de vermelding van de airfry-functie stilletjes van hun website verwijderd, wat wij bijzonder kwalijk en erg misleidend vinden. Dat een functie waarop het aankoopadvies gebaseerd was nadien wordt weggehaald, is onaanvaardbaar.
Wij beschikken over screenshots van de oorspronkelijke website en hebben deze via het contactformulier doorgestuurd, maar tot op heden zonder reactie.
We werden bovendien op geen enkel moment rechtstreeks gecontacteerd om dit probleem effectief op te lossen.
Deze manier van werken is teleurstellend, misleidend en onaanvaardbaar, en staat haaks op wat men van een professionele klantendienst mag verwachten.
Niet alles was er bij geleverd, we gaan nu 6 weken op een bakplaat moeten wachten.
KlantenserviceKlantenservice belt niet terug. We wachten 4 weken op een reactie op een melding via het online contactformulier.