Uit eigen beweging
AlgemeenDe website is redelijk overzichtelijk, maar kan logischer.
Ik bestelde een iPad Mini en om de kleur te kiezen moet je weer terug naar de algemene productpagina. Niet echt logisch.
Hier laat laat deze webshop wel wat steken vallen.
Allereerst werd het mij te laat duidelijk dat de webshop in het weekend niet verzend. Een beetje achterhaald. Ik bestelde op vrijdagmiddag na 17:00u en zou het pakket dus pas maandag worden verstuurd. Nou ja, even wachten dan maar.
Maandag kreeg ik geen track en trace. Dus maar even gebeld op dinsdag. Helaas had de verzending een dag vertraging. Dus het werd woensdag. Hier kan Electronicazaak niets aan doen, maar zo schiet het niet op natuurlijk.
Eenmaal ontvangen vandaag blijkt de doos waarin de iPad zit (niet de verpakking zelf) helemaal gesloopt. Het had niet veel gescheeld of de iPad was uit de doos gevallen.
Al met al gewoon slordig en traag.
Gebeld om de track en trace code. Die had ik met een minuut in de mail.